Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 5574
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

TRZEBNICA: Dobrze orientowali się w Trzebnicy

Wtorek, 3 czerwca 2008, 16:49
Aktualizacja: 17:24
Autor: JEN
W Trzebnicy odbyły się zawody w biegu na orientację, będące dla około stu zawodników z województw: dolnośląskiego i lubuskiego ostatnim przetarciem treningowym przed mistrzostwami Polski w tej dyscyplinie, które będą miały miejsce na terenach wrocławskiego ZOO i w Sobótce (6–8 czerwca).

Reprezentanci MKS Paulinum Jelenia Góra wypadli nieźle w tym sprawdzianie formy. Najlepszymi w swoich kategoriach wiekowych byli: Rafał Matyja (M-20) oraz Maciej Nowak (M-12). W kategorii M-20 drugim był Łukasz Mostek, w M-50 trzecim Adam Bogulak (prezes MKS Pulinum), a w kat. M-12 szóstym był Patryk Ligocki.

Jak powiedział trener MKS Paulinum – Damian Dutkiewicz klub weźmie udział w mistrzostwach Polski głównie w rywalizacji juniorów (17-18 lat) i juniorów starszych (19-20 lat) o raz wybiórczo w kategoriach od 21 do 35 lat.

W juniorach startować będą indywidualnie i drużynowo: Łukasz Mostek, Rafał Matyja i Jakub Dzioba. dwaj pierwsi maja szansę na zajęcie wysokich, nawet medalowych, miejsc. Natomiast w juniorach starszych wystartują: Michał Nowak (as zespołu z szansą nawet na „złoto”) oraz Paweł Konieczny i Michał Kalata

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group