Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 10 stycznia
Imieniny: Danuty, Dobrosława
Czytających: 10717
Zalogowanych: 58
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dobry występ judoków Gwardii podczas zawodów w Strzegomiu

Wtorek, 21 czerwca 2011, 11:29
Aktualizacja: 11:30
Autor: MDvR
Strzegom: Dobry występ judoków Gwardii podczas zawodów w Strzegomiu
Fot. użyczone
XIII Memoriał im. Edwarda Brzegowego w Judo dla dzieci rozegrany został 18 czerwca w Strzegomiu. Na stracie nie zabrakło młodych zawodników J.S.S. „Gwardia” Jelenia Góra.

W kategorii do 32 kg na samym szczycie uplasował się Patryk Kasprowicz, którego walki budziły najwięcej emocji - ta kategoria wagowa była bardzo licznie obsadzona, a nasz reprezentant wszystkie swoje walki wygrał przed czasem przez ippon. W kategorii wagowej do 60 kg drugie miejsce zajął Samuel Bil, a piątą pozycję wywalczył Jakub Białowąs. Piątą lokatę w grupie do 45 kg zajęła Oliwia Wachowska, a siódmy w kategorii do 35 kg był Mateusz Napora.

W Memoriale brali udział zawodnicy z Czech i Niemiec oraz z całego Dolnego Śląska. W zawodach wystąpiło około 150 zawodników i zawodniczek, dla wielu z nich był to pierwszy start w imprezie tej rangi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
476
Powinna obowiązywać
16%
Opłaty powinny wzrosnąć
5%
Powinna zostać zlikwidowana
79%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak zatrzymać starzenie?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Nadchodzi bardzo trudny i mroźny weekend
 
Aktualności
Robi anioły z desek
 
Aktualności
Planetarium może przyjechać do Was
 
Ciekawe miejsca
Jedli, pili i sądzili – Karczma Sądowa w Bukowcu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group