Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6198
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłków: Dobra zabawa w Juniorze

Sobota, 5 czerwca 2021, 7:06
Autor: WAC
Miłków: Dobra zabawa w Juniorze
Fot. DPS "Junior"
To było jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie w ciągu roku odbywają się w Domu Pomocy Społecznej „Junior” w Miłkowie. Kilka dni temu w placówce, której podopiecznymi są mężczyźni niepełnosprawni intelektualnie w różnym wieku, odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.

Przygotowany przez personel DPS Dzień Dziecka tradycyjnie jest długo wyczekiwanym przez mieszkańców świętem pełnym kolorów, dobrej zabawy i świetnego nastroju. W tym roku ze względu na sytuację pandemiczną wydarzenie odbyło się w mniejszym gronie, co nie przeszkadzało jednak w świetnej zabawie.

Tradycyjnie w program imprezy wpisane były liczne konkursy z nagrodami, loteria fantowa oraz dyskoteka w wiejskich rytmach, ponieważ całe wydarzenie odbywało się w klimacie Samych Swoich – mówi Alicja Łojek z DPS „Junior”. - Wata cukrowa, popcorn, pajda ze smalcem czy skwierczący grill to jedne z wielu smakowitości które towarzyszyły bawiącym się osobom. Wydarzeniu kibicował m.in. Hotel Gołębiewski, który zasponsorował słodki poczęstunek.

Twoja reakcja na artykuł?

11
85%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
15%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group