Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 7147
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobra pogoda na cały świat tylko z Jeleniej Góry

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 6 września 2008, 8:22
Aktualizacja: 8:22
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Telewidzowie TVN 24 i TVN Meteo przez nadchodzący weekend będą mogli poznać prognozę pogody nadawaną ze stolicy Karkonoszy. To część medialnej promocji jubileuszu 900–lecia miasta.

Wóz transmisyjny popularnej stacji w równie popularnym pogodowym prezenterem Tomaszem Zubilewiczem stanął już wczoraj (piątek) na placu Ratuszowym. Zubilewicz przybliżył telewidzom historię miasta i „przepowiedział” pogodę. Wprawdzie kilkanaście minut potem lunął deszcz, ale po wkrótce znów wyszło słońce.

I o takiej właśnie aurze mówił znany „pogodowy” spec. Dziś ma być bardzo ciepło, choć nie są wykluczone opady deszczu. Jutro – pogorszenie aury: więcej wilgoci i nieco chłodniej. Prognoza pogody z Jeleniej Góry dociera do każdego zakątka świata dzięki telewizji satelitarnej.

To właśnie TVN przygotowuje spot reklamowy, w którym zachwalać ma miasto i promować jego 900-lecie. Być może pogodowe transmisje to część tego przedsięwzięcia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Czuly mopsik 6-09-2008 11:24
Ale ten Zubilewicz ,ulomnie sciemnia nasz region w tV, przedstawili na wizji część grzbietu ok.Szyszaka i powiedzial telewidzom calej Polski że jest to najwyższy szczyt w karkonoszach "śNIEŻKA " A tak na marginesie to są ladniejsze ujęcia Jeleniej Gory i Karkonoszy chociazby z Komarna ,Wojcieszyc czy Jagniatkowa wraz z Chojnikiem . Myślę , że za taką fuszerke to miasto nie zaplaci takiemu reklamobiorcy.
~Rally79S. 6-09-2008 11:52
Fajnie:)))
~Sabath 6-09-2008 21:08
prognozy pogody nie zawsze się sprawdzają a to chyba przez te czary
~nakatomii 7-09-2008 12:19
Panie ZUBILEWICZ albo jest pan totalnym nieukiem albo alkocholikiem,pan wogóle wie gdzie sie pan znajduje?bo z tego co pan przedstawia na wizji to wynika że pan pojęcia niema o kraju w którym pan mieszka,śnieżka panie"chmurka"znajduje sie troszeczke bardziej na południe a ze śnieżnych kotłów to nam pan najwyższego szczytu karkonoszy nie rób.gratuluje PROFESJONALIZMU
~gość niedzielny 7-09-2008 22:51
nie narzekać! i tak 90% oglądających nie miała pojęcia co tak naprawdę widzi, to nie był konkurs krajoznawczy, tylko prognoza pogody z widoczkiem w tle... pierwsze koty za płoty :) kierunek dobry! i nie ma się co bać z nimi gadać, to są normalni ludzie, mylą się, bywają zmęczeni, a jak pojawią się następni, podszkoli się ich :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group