Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9458
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bogatynia: Dobra passa młodzików Chojnika

Wtorek, 28 września 2010, 10:36
Aktualizacja: 10:38
Autor: red
To piąty mecz z rzędu bez porażki młodzików Chojnika. Beniaminek z Cieplic bardzo dobrze radzi sobie w Lidze Młodzika. Po 6 kolejkach ma na swoim koncie 13 punktów, 21 goli strzelonych i tylko 3 stracone. Podopieczni Dariusza Michałka po raz kolejny grali z liderem. Tym razem z Granicą… Bogatynia. Mecz rozpoczął się z pięciominutowym opóźnieniem.

Ciepliczanie mieli drobne kłopoty z dotarciem na czas, co mogło źle wpłynąć na młodych zawodników. Po pokonaniu 100 km musieli szybko zregenerować siły i być gotowi do walki. Mecz od pierwszych minut nabrał tempa, a obydwa zespoły prezentowały się dobrze i grały bardzo miłą dla oka piłkę. Od piętnastej minuty spotkania zarysowała się lekka przewaga ciepliczan, którzy zaczęli stwarzać sobie sytuacje bramkowe. Lecz do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Po przerwie gra się wyrównała trwała szybka wymiana ciosów - akcja za akcję. Brakowało tylko celnych strzałów na bramkę.

W 45 minucie po jednej z akcji rywali piłka odbiła się od poprzeczki ciepliczan. Akcja szybko zatoczyła koło. Chojnik przejął odbitą piłkę i wyprowadził składną kontrę zakończoną bramką autorstwa Norberta Zaleszczyka.

Od tej pory Chojnik przejął inicjatywę i dominował na boisku czego efektem była druga zdobycz bramkowa. Atak pozycyjny długo rozgrywany został zakończony pięknym lobem w wykonaniu Kiryła Pietruczuka. Ciepliczanie stworzyli jeszcze trzy dogodne sytuacje lecz wynik nie uległ zmianie.

- Nie był to łatwy mecz. Droga jaką pokonaliśmy oraz dobra gra przeciwnika postawiły nam wysoko poprzeczkę. Zawodnicy jednak sprostali i choć nie był to tak ładny mecz jak z BKS, wygraliśmy zasłużenie, co oczywiście cieszy – powiedział trener Michałek.

Skład Chojnika: Banaś Dominik, Grabke Hubert, Kondraciuk Patryk, Kozłowski Kacper, Krzysztofiak Michał, Łyczak Beniamin, Maran Mathias, Michałek Patryk, Milniczuk Marcel, Mężyk Łukasz, Pietruczuk Filip , Pietruczuk Kirył, Proietti Fabio, Samek Filip, Szyrwiel Bartosz, Zaleszczyk Norbert, Kaczmarczyk Gabriel, Bartosz Staroń.„

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
516
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group