Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 2083
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Do Kowar przez obwodnicę

Wiadomości: Kowary
Środa, 8 października 2008, 18:41
Aktualizacja: 18:42
Autor: Ania
Fot. Ania
Od dłuższego czasu dojazd do Kowar jest utrudniony, ponieważ na ulicy Jeleniogórskiej prowadzone są roboty budowlane przy modernizacji kanalizacji. Mieszkańcy mogą liczyć jednak na to, że z końcem listopada skończą się utrudnienia z dojazdem do domu.

Obecnie, żeby wjechać do Kowar należy jechać przez obwodnicę, o której informują znaki drogowe i jak zapewniają pracownicy budowy jest to najlepszy wariant dla osób nie znających Kowar, które decydując się na przejazd obok remontowanych dróg mogliby się po prostu zgubić – Mamy nadzieję, że do końca listopada uda się nam zakończyć prace na ulicy jeleniogórskiej, a tym samym zlikwidować utrudnienia. Jest to jednak zależne od pogody – mówi Wojciech Kowalczyk, przedstawiciel firmy Skanska S. A., której wykonuje całość prac.

Ostateczne zakończenie robót budowlanych ma nastąpić 30 października przyszłego roku i jest to termin nieprzekraczalny. Wiadomo też, że na zniszczonych drogach, po zakończeniu wszelkich prac budowlańcy położą nowy asfalt zamiast łatać dziury – Obecnie planujemy położyć asfalt na przekopanych częściach drogi i włączyć je do ruchu. Natomiast po zakończeniu wszystkich robót całość pokryjemy nowym asfaltem, taką też umowę zawarliśmy z Urzędem Miasta – powiedział Wojciech Kowalczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Sabath 8-10-2008 21:15
a pytanie co do tych ulic czy jest ulica Warszawska w Jeleniej Górze ? a jak tak to gdzie ?
~.... 8-10-2008 21:21
Mi tam te "wykopki" całkiem na rękę są :-) Przynajmniej spokój na ulicy i zdecydowanie mniej wariatów za kółkiem :-) Przynajmniej widać, że obecny Burmistrz "COŚ" jednak dla Kowar robi! I chwała Mu za to! Z tego miejsca pragnę równiez serdecznie pozdrowić Panów pracujących przy "wykopkach" :-)
~ 8-10-2008 21:35
tutaj nawet ptaki zawracają
~dla odważnych 8-10-2008 21:54
Dla odważnych którzy przejadą za zakaz ruchu czeka niespodzianka - patrol Policji który nie przyjmuje żadnych tłumaczeń. Chcesz jechać na skróty to płac, chyba ok. 250 zł. Zapraszam warto !!
~Rafał 9-10-2008 2:43
mój wujek na zdjęciu jest :D ale się załapał :p
~do Sabath 9-10-2008 8:49
Wiele lat temu wynalezli plan miasta ktory umiescili w internecie wynalezionym wiele lat pozniej. Jednak na tyle dawno ze powinienes/powinnas o nim wiedziec. Tym bardziej ze udalo Ci sie w nim zamiescic pytanie absolutnie nie dotyczace artykulu.
~Sabath 9-10-2008 22:21
08:49 Bardzo ci dziękuję ale ja się nie znam zabardzo na Jelonce i jestem Gapą a to wychodzi bo więcej czasu spędzam na wsi wiem że zamieściłem pytanie nie dotyczące artykułu mój znajomy się pytał czy jest taka ulica wychodzi na to że też jestem Gapą Jelonkowym

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group