Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6519
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Do Kowar przez obwodnicę

Środa, 8 października 2008, 18:41
Aktualizacja: 18:42
Autor: Ania
Kowary: Do Kowar przez obwodnicę
Fot. Ania
Od dłuższego czasu dojazd do Kowar jest utrudniony, ponieważ na ulicy Jeleniogórskiej prowadzone są roboty budowlane przy modernizacji kanalizacji. Mieszkańcy mogą liczyć jednak na to, że z końcem listopada skończą się utrudnienia z dojazdem do domu.

Obecnie, żeby wjechać do Kowar należy jechać przez obwodnicę, o której informują znaki drogowe i jak zapewniają pracownicy budowy jest to najlepszy wariant dla osób nie znających Kowar, które decydując się na przejazd obok remontowanych dróg mogliby się po prostu zgubić – Mamy nadzieję, że do końca listopada uda się nam zakończyć prace na ulicy jeleniogórskiej, a tym samym zlikwidować utrudnienia. Jest to jednak zależne od pogody – mówi Wojciech Kowalczyk, przedstawiciel firmy Skanska S. A., której wykonuje całość prac.

Ostateczne zakończenie robót budowlanych ma nastąpić 30 października przyszłego roku i jest to termin nieprzekraczalny. Wiadomo też, że na zniszczonych drogach, po zakończeniu wszelkich prac budowlańcy położą nowy asfalt zamiast łatać dziury – Obecnie planujemy położyć asfalt na przekopanych częściach drogi i włączyć je do ruchu. Natomiast po zakończeniu wszystkich robót całość pokryjemy nowym asfaltem, taką też umowę zawarliśmy z Urzędem Miasta – powiedział Wojciech Kowalczyk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group