Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5250
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Do aresztu za pobicie

Piątek, 17 kwietnia 2020, 14:29
Aktualizacja: Sobota, 18 kwietnia 2020, 6:17
Autor: KED
Region: Do aresztu za pobicie
Fot. archiwum
Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lubaniu miejscowy sąd zastosował areszt tymczasowy wobec trzech sprawców pobicia mężczyzny, do jakiego doszło 12 kwietnia w jednej z miejscowości na terenie powiatu lubańskiego.

Tego dnia Jacek S., Piotr K. oraz Sebastian K. weszli do domu Juliana S., po czym zaatakowali go. Mężczyzna był przez sprawców bity i kopany. Poszkodowany stracił przytomność i doznał rozległych obrażeń zagrażających jego życiu.

Po ustaleniu i zatrzymaniu sprawców przez funkcjonariuszy policji, 15 kwietnia zostali oni doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu, gdzie przedstawiono im zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego przedmiotu i spowodowania u pokrzywdzonego ciężkich obrażeń ciała zagrażających jego życiu - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski. - Prokurator, po przesłuchaniu podejrzanych skierował do sądu skuteczny wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanych na okres trzech miesięcy. Zarzucone Jackowi S., Piotrowi K. i Sebastianowi K. przestępstwo stanowi zbrodnię, zagrożoną karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Piotr K. to mieszkaniec powiatu lubańskiego. Pozostali sprawcy nie mają stałego miejsca zamieszkania. Podejrzani są w wieku od 22 do 38 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
9
90%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group