Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6215
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Do aresztu za narkotyki i paserstwo

Piątek, 20 lipca 2018, 13:16
Aktualizacja: 13:18
Autor: 112
Jelenia Góra: Do aresztu za narkotyki i paserstwo
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze wspólnie z dzielnicowymi, przewodnikiem z psem oraz funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 35–letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających, ich udzielanie oraz o paserstwo.

Funkcjonariusze wykonując czynności, w jednym z jeleniogórskich mieszkań zatrzymali 35-letniego mężczyznę. Okazało się, że posiadał on narkotyki . Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 140 porcji handlowych, a także zabezpieczyli elektronarzędzia, rowery i inne przedmioty pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, odbiorców oraz kolejnych pokrzywdzonych.

- 35-latek został zatrzymany w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności do 10. lat. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group