Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3135
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dmuchawiec fotografią czerwca

Sobota, 28 czerwca 2008, 7:51
Aktualizacja: 7:52
Autor: KTL
JELENIA GÓRA: Dmuchawiec fotografią czerwca
Fot. KTL
W piątek w MDK „Muflon” zostały ogłoszone wyniki kolejnego z serii konkursów „Fotografia miesiąca”. Pierwszą nagrodę zdobyła Alicja Gancarczyk za fotografię dmuchawca.

Wyróżnieniami mogą się pochwalić Anna Waraszko (2 zdjęcia), Łukasz Szarankow, Klaudia Szczepańska i Wojciech Bykowski. Ich zdjęcia zawisną w gablocie przed MDK „Muflon”. Spośród wszystkich fotografii zwycięskich w konkursie „Fotografia miesiąca” wybrana zostanie fotografia roku.

Następnym w kolejce konkursem jest „Fotografia września”. Jednak to nie jedyne zdarzenie związane z uwiecznianiem chwili za pomocą aparatu fotograficznego. Już w sobotę odbędą się plenerowe warsztaty pod hasłem „Zabytki w krajobrazie” w pałacach w Wojanowie, Łomnicy i Bobrowie. Warto też przypomnieć o konkursie „Jelenia Góra i jeleniogórzanie 2008”, w którym udział może wziąć każdy.

Konkurs „Fotografia miesiąca” przeznaczony jest dla amatorów, którzy do 15 dnia każdego miesiąca złożyć mogą maksymalnie 10 podpisanych zdjęć o dowolnej tematyce. Fotografie mogą być zarówno czarno-białe jak i kolorowe, byle nie mniejsze niż 13x18 cm.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group