Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5501
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Długi weekend majowy pod lupą policji

Sobota, 29 kwietnia 2017, 7:59
Autor: 112
Region: Długi weekend majowy pod lupą policji
Fot. Archiwum
W związku z długim weekendem policja jeleniogórska prowadzić będzie do 4 maja działania prewencyjne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzą ziemię jeleniogórską.

Celem tych działań jest zminimalizowanie skutków i ograniczenie liczby zdarzeń drogowych. Policjanci zarówno Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, jak również pionów prewencji szczególnym nadzorem obejmą drogę krajową numer 3 w kierunku Szklarskiej Poręby oraz drogę w kierunku Karpacza.

- Funkcjonariusze, którzy będą pełnić służbę w tych dniach będą eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących, sprawdzać czy kierowcy mają stosowne dokumenty uprawniające ich do kierowania, stan techniczny pojazdów i wyposażenie oraz reagować na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. Ponadto będą służyć pomocą w sytuacjach utrudnień w ruchu drogowym – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

- Jeżeli jesteście państwo świadkami przestępstwa czy wykroczenia nie pozostawajcie obojętni. Natychmiast informujcie o tym Policję pod numer 997 – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group