Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7653
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dla złodziei z Góry pokusą europalety

Wtorek, 31 marca 2009, 8:58
Aktualizacja: 8:58
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży europalet o wartości 2000 zł. Sprawcy specjalnie w tym celu przyjechali do naszego miasta z Góry. Przestępstwa usiłowali dokonać podstępem.

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 marca 2009 roku. Sprawcy są w wieku od 20 do 39 lat. Planując kradzież pożyczyli od znajomego samochód wraz z przyczepą. Kiedy dwóch z nich ładowało palety, trzeci zagadywał mężczyznę dozorującego obiekt znajdujący się po przeciwnej stronie. Mężczyzna nie dał się jednak zwieść i powiadomił policję.

Kilka minut później mieszkańcy Góry byli już w kajdankach. Przygotowali do kradzieży 84 palety, które załadowali na przyczepę. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na 2000 zł. Jak ustalili policjanci, łup mężczyźni zamierzali sprzedać na innym punkcie skupu europalet – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze

Przyjezdni złodzieje zostali w Jeleniej Górze na dłużej. Trafili do policyjnego aresztu. Teraz za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group