Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 7277
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dla turystów

Wiadomości: Wleń
Wtorek, 22 września 2020, 13:09
Autor: UMiG Wleń, Burmistrz Miasta i Gminy Wleń / Ewa Fit
Fot. UMiG Wleń
Od września br. Wleń może pochwalić się działającym punktem informacji turystycznej. W obiekcie znajdującym się przy ul. św. Jadwigi Śląskiej można uzyskać informacje o tym, co aktualnie dzieje się w mieście czy nabyć przewodniki i mapy ułatwiające zwiedzanie regionu.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Topolka 22-09-2020 14:20
To teraz niech uruchomią kolej bym mogła do tej informacji jak i do tego miasta dojechać. Chcecie do tego miasta więcej turystów? to uruchomcie transport publiczny na szynach.
~mieszkaniec 22-09-2020 18:47
do: ~Topolka (14:20)
Pretensje kieruj do marszałka i Kolei Dolnośląskich, którzy nie chcą uruchomić pociągów na tej linii. Pamiętam spotkanie 17 marca 2017 w Lwówku na temat przyszłości kolei. Na spotkaniu przedstawiciele Marszałka, pani poseł, przedstawiciele PKP PLK i Kolei Dolnośląskich, radni miejscy i powiatowi i widownia. Podczas dyskusji padało wiele słów że linie trzeba wyremontować z tym że z PKP mówili, że trzeba to zrobić porządnie i podawali dużą kwotę, ktoś z KD podawał dużo mniejszą. Padło też pytanie bez odpowiedzi dlaczego marszałek nie uwzględnił linii w dofinansowaniu RPO którym dysponował. Najciekawsze były jednak rozmowy w przerwie. Nie bylem ich uczestnikiem ale nie mam problemów ze słuchem. Przedstawiciel Kolei Dolnośląskich (z Zarządu) podszedł do przedstawiciela PKP PLK i z uśmiechem stwierdził: przecież zarówno wam i nam nie zależy tak na prawde na tym bo to nieekonomiczne (moge coś przekręcić ale taki był sens). Pan z PKP odpowiedział cyt. : ja tak nie myślę. A obecna przy tym pani (chyba od marszałka) tylko się zaśmiała. Nie wszystko dokładnie pamiętam ale tak to wtedy zrozumiałem. Komu zatem zależało i zależy na naszej linii a kto tylko udaje że mu zależy ? Każdy niech sobie wnioski sam wyciągnie.
~Tak 23-09-2020 9:23
A toaleta tam jest?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group