Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3208
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Dla bezpieczeństwa

Czwartek, 24 grudnia 2020, 11:35
Autor: 112
Powiat: Dla bezpieczeństwa
Fot. Archiwum Policji
W nocy z 23 na 24 grudnia jeleniogórscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz strażnikami miejskimi prowadzili działania prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców mające na celu zwalczanie i zapobieganie przestępczości w regionie jeleniogórskim.

Zatrzymano 8 osób podejrzewanych o popełnienie różnych przestępstw oraz 6 poszukiwanych. Ponadto ukarali mandatami za różne wykroczenia 13 osób.

Funkcjonariusze eliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących, kierowców lekceważących zakazy sądowe, jak również prowadzili działania przeciwko przestępczości narkotykowej.

Policjanci na podstawie wcześniej przeprowadzonej analizy bezpieczeństwa wytypowali i sprawdzali miejsca szczególnie zagrożone, w których mogło dojść do różnego rodzaju przestępstw. W trakcie prowadzonych działań policjanci zatrzymali 3 osoby, które posiadały narkotyki, zatrzymali 1 mężczyznę, który kierował wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień, 3 kierowców, którzy naruszyli sądowe zakazy oraz 1 kierującego po użyciu alkoholu. Ponadto policjanci zatrzymali 6 poszukiwanych.

Dodatkowo funkcjonariusze dyscyplinowali mieszkańców, którzy nie stosowali się do obostrzeń w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Twoja reakcja na artykuł?

10
83%
Cieszy
1
8%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group