Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 5671
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dirt Town Cup: Wielkie emocje w Jeleniej Górze

Środa, 22 czerwca 2011, 15:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Dirt Town Cup: Wielkie emocje w Jeleniej Górze
Fot. użyczone
Druga impreza z cyklu Dirt Town Cup potrwa dwa dni – a miejscem rowerowych akrobacji będzie Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze. Nadchodzący piątek i sobota będą w tym mieście pulsować rytmem znakomitej muzyki oraz okrzykami publiki podziwiającej skoki na rowerach doskonałych dirtjumperów z kraju i zagranicy.

A będzie kogo podziwiać, do Jeleniej Góry przyjadą zawodnicy z samej polskiej czołówki (m. in. dwukrotny zwycięzca z poprzednich lat Szymon Godziek – obecnie na 9 miejscu na światowych listach) oraz najlepszy obecnie na świecie w tym ekstremalnym sporcie – Anglik Sam Pilgrim sponsorowany przez NS Bies. W piątek od godziny 14.00 zapraszamy na treningi, a o 17.00 odbędą się zawody Best Trick – główna nagroda to 1000 euro i inne ciekawe gadżety od sponsorów. W sobotę zapraszamy na treningi już o 10.00, kwalifikacje zaczną się o godzinie 13.00. Najlepsza dziesiątka o nagrody o łącznej sumie 4000 euro, punkty do światowego cyklu FMB World Tour oraz do Dirt Town Cup zacznie walkę o godzinie 16.00.

A wieczorem after party w niesamowitym miejscu, które sprowadza do Jeleniej Góry ludzi z całego świata czyli na Górze Szybowcowej w restauracji Hexa66. Zawody odbędą się dzięki pomocy Miasta Jeleniej Góry. Sponsorem głównym całego cyklu jest producent telefonu komórkowego LG Swift 3D. Patronami medialnymi wydarzenia jest telewizja Extreme Sport Channel, Magazyn Rowerowych Grawitacji Bike Action i portale internetowe www.freestyle.pl, www.43ride.com oraz www.joy-ride.pl. Więcej informacji na stronach internetowych www.dirttown.pl, www.facebook.com/dirttown oraz www.bikeaction.pl. Jelenia Góra to drugi przystanek Dirt Town Cup, pierwsza edycja odbyła się w Wałbrzychu, kolejne zaplanowano na 13 sierpnia w Szklarskiej Porębie oraz 20 sierpnia w Zgorzelcu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group