Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2504
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Detektyw Rutkowski poszukuje zaginionego

Środa, 12 kwietnia 2017, 9:58
Aktualizacja: Czwartek, 13 kwietnia 2017, 8:04
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Detektyw Rutkowski poszukuje zaginionego
Fot. Przemek Kaczałko
W poszukiwania Dawida Muszyńskiego z Wielunia (woj. łódzkie) włączył się znany detektyw Krzysztof Rutkowski. Wczoraj (11.04) pracownicy jego biura zorganizowali konferencję prasową w Hotelu Europa w Jeleniej Górze, gdzie zaginiony był widziany po raz ostatni 4 kwietnia br.

Poszukiwany ma 31 lat, ok. 180 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała. Włosy ma krótkie, ciemny blond. Oczy niebieskie. Ubrany był w granatowe spodnie jeansowe, granatową pikowaną kurtkę, szarą bluzę z kapturem i srebrne buty sportowe – informowała 7 kwietnia br. jeleniogórska policja.

- Nasze biuro podjęło działania 10 kwietnia. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania 28 marca br. ok. godz. 8:00 najpewniej udając się do pracy, do której nie dotarł. Zameldował się tego dnia w hotelu Vivaldi w Karpaczu, gdzie przebywał do 31 marca br. do godz. 7:00, skąd oddalił się i tego dnia pojawił się ok. 18:00 w hotelu Europa w Jeleniej Górze, gdzie przebywał do 4 kwietnia do godz. 8:00. Wyszedł z hotelu mówiąc, że idzie kupić zabawkę dla swojego dziecka, ale już nie wrócił – przybliżył ustalenia detektywów prowadzący konferencję. Prowadzący poszukiwania przyznają, że ostatni znaczący sygnał doszedł do biura Rutkowski z Niemiec, gdzie jakoby mężczyzna podobny do Dawida miał być tam widziany.

Jak podaje Krzysztof Rutkowski, z którym pracownicy biura detektywistycznego połączyli się telefonicznie podczas konferencji, Dawid Muszyński nie ma żadnych związków z Jelenią Górą, był tu tymczasowo. Nie przewidziano żadnej nagrody za pomoc w odnalezieniu zaginionego. - W takim wypadku nasze biuro nie wyznacza nagród, bo nie jest to żaden bandyta. Każdy, kto ma jakąś wiedzę na temat Dawida powinien poinformować policję, bądź nas. Zależy nam przede wszystkim, żeby rodzina miała z nim kontakt – powiedział Krzysztof Rutkowski przyznając, że zaginiony był uzależniony od hazardu i działania są prowadzone również w miejscach prowadzenia gier hazardowych. - Głównym celem naszego działania jest ujawnienie miejsca pobytu pana Dawida – jeżeli powie nam czy policjantom, że nie chce mieć związków z rodziną, absolutnie szczęścia mu życzę, ale jego rodzina będzie wiedziała gdzie jest – dodał znany detektyw.

Osoby, które mają wiedzę, która może pomóc odnaleźć Dawida Muszyńskiego proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę poszukiwawczą w Komisariacie Policji w Karpaczu, ul. Obrońców Pokoju 2b, osobiście bądź telefonicznie pod numer 75/75-45460, bądź pod numer alarmowy policji 997. Ewentualnie z biurem Rutkowskiego pod nr tel. +48 600-007-007

Biuro Rutkowskiego nie pierwszy raz działa na terenie Jeleniej Góry, część działań kończyła się sukcesem, ale były też tragiczne zdarzenia, jak chociażby samobójstwo właściciela kantoru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group