Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 6 listopada
Imieniny: Feliksa, Ziemowita
Czytających: 11217
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Cieplice: Deszcz nie przeszkodził

Niedziela, 6 sierpnia 2023, 10:04
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra/Cieplice: Deszcz nie przeszkodził
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami druga odsłona Parku Kultury, organizowanego przez JCK Przystań Twórczą. Z uwagi na ciągłe opady deszczu zdecydowano o przeniesieniu imprezy z Parku Norweskiego do siedziby placówki kultury przy Szkole Podstawowej nr 6.

Mimo kiepskiej aury dzieci wraz z rodzicami i dziadkami licznie zgromadzili się w Przystani Twórczej, gdzie w sobotę, 5 sierpnia organizatorzy przygotowali warsztaty artystyczne, a finałem imprezy był spektakl Teatru Maska pt. "Złota Rybka".

Robimy warsztaty tematyczne związane ze spektaklem, który u nas zagościł. W związku z tym dzieci wykonują rybki z różnych materiałów: wełny i kartonu, z rurek i kartonu, a także pomalować specjalne akwarium z użyciem bibuły, kolorowego papieru i kredek - powiedziała Anna Martynowska-Pietrzyk, specjalistka ds. organizacji imprez i warsztatów w JCK Przystań Twórcza.

Organizatorzy starają się wychodzić do ludzi, organizując m.in. imprezy w Parku Norweskim w Cieplicach, jednak ze względu na pogodę zaprosili w progi swojej siedziby i odzew mieszkańców był bardzo dobry.

Bardzo się cieszymy, że ta frekwencja jest bardzo wysoka. Udało nam się naliczyć ponad 70 osób. To fantastyczne, że rodzice z dziećmi chcieli wyjść i spędzić z nami czas. Staramy się, żeby nasze warsztaty były międzypokoleniowe i jak widać, to się udaje - dodała A. Martynowska-Pietrzyk.

Kolejna odsłona Parku Kultury już w sobotę (12 sierpnia) o godz. 15:00 w Parku Norweskim (podobnie jak wczoraj - w razie kiepskiej pogody, w JCK Przystani Twórczej). Wówczas, oprócz warsztatów odbędzie się spektakl Fundacji Proces Postaci pt. "Kazio Sponge".

Twoja reakcja na artykuł?

12
75%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
741
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group