Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Derby ponownie z emocjami

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Ostatni mecz pierwszej części sezonu w kategorii młodziczek mają za sobą dwie jeleniogórskie ekipy - Spartakusa i Wichosia. Spotkanie rozegrane w sali Szkoły Podstawowej Nr 11, którego gospodarzem był Spartakus, zakończyło się zwycięstwem ekipy Moniki Krawczyszyn-Samiec.

reklamy

Przez większość spotkania na prowadzeniu był Spartakus - do przerwy na tablicy wyników było 41:33. Po zmianie stron zabobrzanki występujące formalnie w roli gości, konsekwentnie zmniejszały stratę do rywalek i w 28. minucie po raz pierwszy objęły prowadzenie (53:55), które utrzymywały do 32. minuty, kiedy to było 61:64. Następnie 10 punktów z rzędu zdobył Spartakus (71:64), ale i tym razem ekipa Rafała Sroki nie poddawała się. W 36. minucie na tablicy wyników było 71:72 i do 39. minuty wydawało się, że to Wichoś wygra mecz. Końcówka spotkania należała jednak do podopiecznych Moniki Krawczyszyn-Samiec, które od stanu 75:80 zdobyły 8 punktów z rzędu. W ostatniej akcji meczu faulowana przy rzucie za 3 pkt. była Amelia Sobrino-Difur, więc gdyby trafiła wszystkie rzuty osobiste - byłaby dogrywka. Ta sztuka udała się tylko raz i mecz zakończył się zwycięstwem "Spartanek" 83:81.

Oba zespoły w drugiej części sezonu zagrają o miejsca VII-X ligi dolnośląsko-lubuskiej. Spartakus przystąpi do tej części rozgrywek z dwoma zwycięstwami, które odniósł w pierwszej fazie sezonu - właśnie z Wichosiem. Rywalkami obu jeleniogórskich zespołów będą Basket Zgorzelec i AZS AJP II Gorzów Wlkp.

KSW Spartakus Jelenia Góra - KS Wichoś Jelenia Góra 83:81 (17:13, 24:20, 18:27, 24:21)

Spartakus: A. Tomalak 31, Ćwikowska 14, W. Niesobska 14, Nejman 8, E. Tomalak 5, Ozga 4, Bystrzycka 3, Sypniewska 2, Lulek 2, Jurczak, Pastuszko. Wichoś: Saran 29, Sobrino Difur 20, Barwicki 19, Słaby 8, Kucharska 3, Janicka 2, Judka, Zieniewicz, Kiwak, Najduk, M. Niesobska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209 Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … 50 lat Dyskretne spotkanie Chętna na spotkanie u mnie , u Ciebie lub w hotelu. Wymagam higieny i dyskrecji. Więcej informacji udzielam na email lub na mojej stronie tutaj:… Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka