Superliga: Derby Dolnego Śląska dla KPR–u
Niedziela, 15 stycznia 2012, 19:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 12:55
Autor: MDvR
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 12:55
Autor: MDvR

Fot. archiwum
Szczypiornistki KPR–u Jelenia Góra pokonały na wyjeździe 27:24 AZS AWF Gardinię Wrocław. To zwycięstwo przybliżyło nas do zajęcia ósmej pozycji na zakończenie rundy zasadniczej rozgrywek PGNiG Superligi.

Od początku spotkania nasze piłkarki ręczne były niezwykle skoncentrowane. W miarę upływu czasu jeleniogórzanki podkręcały tempo stopniowo odskakując swoim przeciwniczkom. Po kwadransie gry po bramce Galińskiej na tablicy wyników było 9:5 dla KPR-u. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się naszym zwycięstwem 13:11. Po zmianie stron na parkiecie trwała wymiana ciosów, jednak z końcowego zwycięstwa 27:24 cieszyły się nasze szczypiornistki, pokonując w końcu po trzech latach wrocławianki na ich własnym parkiecie.
AZS Gardinia Wrocław - KPR Jelenia Góra 24:27 (11:13)
AZS:
KPR: Kozłowska, Szeluk - Fursewicz, Tórz, Dąbrowska 5, Galińska 6, Uzar 1, Buklarewicz 3, Załoga 10, Kubicka, Odrowska 2, Popielarz, Marceluk, Muras