Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Derby dla Spartakusa

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Na inaugurację rozgrywek Ligi Młodziczek w sali Szkoły Podstawowej Nr 11 w Jeleniej Górze doszło do miejskich derbów, w których Wichoś podejmował Spartakusa. Zdecydowanie zwyciężyły podopieczne Adama Bartnickiego.

reklamy

Już w pierwszej kwarcie "Spartanki" zaznaczyły swoją przewagę nad koleżankami z Zabobrza - po 10 minutach gry na tablicy wyników było 2:18. W drugiej odsłonie gra się wyrównała, ale zaliczka z pierwszej kwarty została powiększona do 21 "oczek" i do przerwy było 11:33. Po zmianie stron oba zespoły raziły nieskutecznością, a trzecia kwarta zakończyła się wynikiem 3:8. W decydującej odsłonie ponownie lepsze były koszykarki Spartakusa i mecz zakończył się wynikiem 29:59. Warto zaznaczyć, że w ekipie gości wszystkie zawodniczki punktowały w tym meczu.

KS Wichoś Jelenia Góra - KSW Spartakus Jelenia Góra 29:59 (2:18, 10:15, 3:8, 14:18)

Wichoś: Michalska 8, Główczak 7, Maciak 4, Obuchowicz 4, Despud 3, Cymara 2, Grabowicz 1, Sobino Difur, Stawarz, Laps, Bielecka. Spartakus: Warsińska 16, Michalak 13, Kaławaj 4, Rysio 4, Byczkowska 4, Piasna 4, Kicińska 4, Wójcicka 3, Sikorska 3, Nalepa 2, Jadach 1, Gurak 1. Widzów: 60.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka