Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Demolka na przystanku

Audio

Czytaj na głos

Autor: anzol 1 min czytania

Wandalowi puściły nerwy: wyżył się na szybie i poważnie rozciął rękę.

reklamy

– Bo mnie kobieta zdenerwowała – tak tłumaczył strażnikom miejskim swoje zachowanie jeden z chuliganów, którzy w środę zniszczyli wiatę przystankową przy starym szpitalu (ul. Wolności)
Mężczyźnie mocno krwawiła dłoń. Wezwano pogotowie, które zabrało wandala do szpitala, gdzie ranę trzeba było zszyć.

O zajściu powiadomił strażników świadek. – Patrol udał się we wskazane miejsce. Na widok mundurowych, trzech podejrzanych mężczyzn zaczęło uciekać – informuje mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik straży miejskiej.

Daleko nie uciekli. Strażnicy złapali wszystkich. Wandalami okazali się jeleniogórzanie Artur Ż, Marcin A oraz Adam D. Przy legitymowaniu jeden ze stróżów miasta zauważył strugę krwi broczącą z dłoni Adama D.
Przyznał się, że to on zdewastował przystanek wybijając szybę. A winą obarcza swoją kobietę, bo „go bardzo zdenerwowała i nerwy mu puściły” – dodał G. Rybarczyk.

Mężczyzna trafił do chirurga, a później do wytrzeźwienia. Zarówno on jak i pozostali chuligani byli pijani. Zajmie się nimi policja. Po oszacowaniu strat przez MZK, ich sprawę rozstrzygnie sąd w trybie przyspieszonym.
Chuligański wybryk wandale mogą odpokutować nawet w więzieniu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka