Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7571
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dawny „Chemik” kusił ofertą

Piątek, 27 marca 2015, 8:53
Aktualizacja: 8:56
Autor: Adrian Złotkowski
Jelenia Góra: Dawny „Chemik” kusił ofertą
Fot. Maciej Gumny
Nie tylko gimnazjaliści z Jeleniej Góry, ale również ze Szklarskiej Poręby, Świeradowa – Zdroju, Karpacza, Kowar, Bolkowa i innych miejscowości, wzięli udział we wtorkowym (24.03) Dniu Otwartym Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze. Jak było? – Jak widać, tłumnie i z uśmiechami na twarzy – mówiła Elwira Kozak, dyrektor szkoły.

Dla przybyłych gimnazjalistów, uczniowie tutejszej szkoły z wszystkich kierunków przygotowali wiele konkursów oraz pokazów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty chemiczne w laboratorium. – Bardzo dużo chętnych w nich uczestniczyło, oglądali nasze pokazy z wielkim zainteresowaniem. Furorę robiła sztuczna krew - mówiła Ola z III klasy technikum analitycznego.

Oprócz tego odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego, matematyki czy historii. Prawdziwą atrakcją były pokazy szkolnej grupy tanecznej na korytarzu.

W konkursach natomiast można było wygrać pamiątkowe upominki, a najlepsi otrzymali dodatkowe punkty rekrutacyjne, które ułatwią dostanie się do tej szkoły.

Kolejny dzień otwarty planowany jest na 9. kwietnia. – Główną atrakcją drugiego dnia otwartego w naszej szkole będzie konkurs sudoku – zapowiedziała dyrektor Elwira Kozak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group