Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6877
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dawka rapu na zakończenie Juwenaliów

Sobota, 20 maja 2017, 8:45
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 maja 2017, 6:53
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dawka rapu na zakończenie Juwenaliów
Fot. Tomasz Raczyński
W.E.N.A., Łukasz "Małpa" Małkiewicz oraz donGURALesko to gwiazdy, jakie zawitały na tzw. jeleniogórskie błonia w drugim dniu Juwenaliów. Miejscowa publiczność pokazała, że rap to muzyka, która trafia w ich gusta.

Rozgrzewka przy grillu, z widokiem na tancerki oraz jeleniogórskich beat boxerów to zaledwie cząstka tego, co organizatorzy przygotowali dla żądnych zabawy uczestników Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów. Gdy od godz. 18:00 na scenie zaczęły pojawiać się gwiazdy, impreza rozkręciła się na dobre. Kolejny raz pogoda dopisała, więc do pełni szczęścia wystarczył doskonały kontakt artystów z publicznością.

Jako pierwszy w głównej części koncertu pojawił się polski raper W.E.N.A. znany również jako WuDoE i Montana Maxx. Następnie dobrą zabawę kontynuował kolejny raper – tym razem z Torunia - Łukasz „Małpa” Małkiewicz. Gdy przyszedł czas na gwiazdę wieczoru wszyscy byli rozgrzani „do czerwoności” i wspólnie z Piotrkiem Górnym czy donGURALesko śpiewali wszystkie utwory.

Koniec Juwenaliów to nie koniec imprez na polanie u zbiegu ulic Sobieskiego i Alei Jana Pawła II. Dzisiaj (20.05) wielki finał Ligi Rocka, a biorąc pod uwagę znaczny skok poziomu występujących kapel, z pewnością zabawa będzie równie przednia. Sobotnie koncerty rozpoczynają się o godz. 16:30, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Big Cyc!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group