Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6441
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dary dla dzieci biletem wstępu na koncert

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 14 grudnia 2010, 9:16
Aktualizacja: 9:16
Autor: RED
Chciałbyś sprawić niespodziankę dzieciom, które nie zawsze mogą cieszyć się rodzinną atmosferą świąt? Weź coś dla najmłodszych i przyjdź jutro do Filharmonii Dolnośląskiej na nietypowy koncert charytatywny.

Impreza odbędzie się pod hasłem „Przytulić święta”. Biletem wstępu jest przyniesienie świątecznego podarku dla dzieci, które nie zawsze mogą przytulić święta, tak jak dzieci z wielofunkcyjnej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Nadzieja” w Jeleniej Górze.

Przedsięwzięcie to inicjatywa 14-letniej Karoliny, uczennicy I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Moniuszki, która o pomoc zwróciła się do Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Pomysł jest zarówno prosty jak i piękny: dać ludziom muzykę w zamian za podarki dla dziewcząt i chłopców.

Wystąpi pomysłodawczyni koncertu wraz ze swoimi kolegami i koleżankami, Jacek Szreniawa i jego uczniowie, zespół wokalny Głosowanie, oraz wiele innych zacnych i utalentowanych osób.

Zapraszamy wszystkich na święte kolędowanie w czasie, który łączy, ale nie dla wszystkich jest najłatwiejszy. Przynieście dla dzieci (a w tej placówce znajdują się dzieci od 3 do 18 roku życia) przedmioty piękne, osobiste, kolorowe, niekoniecznie pragmatyczne - gry, książeczki, zabawne czapeczki i rękawiczki, plecaczki, wesołe kapcie, kubeczki, pluszami i wszystko to, co lubią dzieci duże i małe. Sprawmy radość sobie i innym – zachęcają organizatorzy.

Początek koncertu w środę, 15 grudnia, o godz. 18.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group