Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6781
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: DART kolejną z atrakcji w klubie Kwadrat

Piątek, 4 maja 2012, 8:00
Aktualizacja: 13:03
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: DART kolejną z atrakcji w klubie Kwadrat
Fot. Petr
Do grona atrakcji takich jak kalambury, pojedynki na poezję, wieczory z kinem niezależnym czy muzyką na żywo oferowanych w popularnym klubie Kwadrat w Jeleniej Górze dołączył DART, czyli gra w rzutki. – Przychodźcie i grajcie razem z nami. I to zarówno rekreacyjnie, jak i podczas turniejów – mówi Mikołaj Pawlak z Grupy STEEL DART Jelenia Góra.

Gra w rzutki DART, czy raczej różne powiązane ze sobą gry, w których celem jest trafianie w tarczę zawieszoną na ścianie są coraz bardziej popularne w naszym mieście. Pojedyncze legi, Double-in i Crickety to jedne z ulubionych sposobów spędzania czasu przez fanów clubbingu, których można spotkać w lokalach gastronomiczno-rozrywkowych w Jeleniej Górze. Teraz, w DARTA można pograć także w Kwadracie przy ul. Bankowej – tu najpopularniejszą rozgrywką jest „odliczanie w dół” od 501 do 0.

– Zapraszamy na DARTA do Kwadratu, a zwłaszcza do uczestnictwa w turniejach. Grać może każdy, tu niepotrzebna jest żadna filozofia, liczy się celność, precyzja oraz zachowanie zimnej krwi. Zresztą, przyjdźcie i przekonajcie się sami. To naprawdę dobry sposób na wykorzystanie czasu wolnego. No i łączy się z tym mnóstwo śmiechu i pozytywnych emocji – mówi Mikołaj Pawlak z Grupy STEEL DART Jelenia Góra.

Tych, którzy klub Kwadrat odwiedzają przede wszystkim ze względu na koncerty gratka czeka już dziś. O godzinie 19.00 w lokalu rozpocznie się występ KUMPLI, po którym będzie otwarte JAM SESSION dla wszystkich muzykujących uczestników. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group