Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11704
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Darmowy Internet w naszych autobusach MZK

Piątek, 2 sierpnia 2013, 10:51
Aktualizacja: Sobota, 3 sierpnia 2013, 8:44
Autor: Angela
Od dzisiaj (2.08) do 20 sierpnia pasażerowie MZK mogą korzystać z testowej wersji darmowego Internetu Wi–Fi w autobusie nr 728, kursującym na linii nr 9 oraz 755, jeżdżącym na linii nr 7. Internet nie ma hasła, więc skorzystać z niego może każdy. We wszystkich autobusach darmowy Internet ma być wprowadzany na bieżąco i dostępny będzie od września br.

- W okresie testowym w przypadku awarii któregoś z wymienionych autobusów sieć zostanie przeniesiona do pojazdów nr 726 oraz 802 obsługujących te same linie – informuje Jerzy Wrona, członek zarządu spółki Miejski Zakład Komunikacyjny w Jelenie Górze.

Wdrożenie darmowego Internetu we wszystkich autobusach MZK planowane jest tuż po fazie testowej.

- Od 20 sierpnia br. zajmiemy się instalowaniem Wi–Fi w kolejnych autobusach – zapewnia Jerzy Wrona. – Internet nie będzie dostępny we wszystkich autokarach od razu, ale będziemy montowali go systematycznie, najpierw w pojazdach jeżdżących na najdłuższych liniach, a później również na tych krótszych. Takie rozwiązanie umożliwi naszym pasażerom nie tylko przyjemne spędzenie podróży, podczas której będą mogli surfować po Internecie w telefonie, smartfonie, tablecie czy laptopie. Pasażerowie będą mogli również w ten sposób skorzystać z naszej darmowej aplikacji rozkładów jazdy w telefonie komórkowym MobiTime oraz kupić bilet przez aplikację SkyCash – dodaje Jerzy Wrona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
486
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group