Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6742
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Darmowa lekcja jogi w Kromnowie

Wtorek, 11 listopada 2014, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Org
Region: Darmowa lekcja jogi w Kromnowie
Fot. Organizatorzy
„W poszukiwaniu harmonii – Kundalini Joga” to tytuł lekcji pokazowej jogi która odbędzie się już jutro (12.11.) o godz. 17.00 w zabytkowych murach dawnego kościoła ewangelickiego, gdzie obecnie mieści się Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie. Wstęp jest wolny.

- Podzielę się skuteczną techniką budowania silnego ciała, pozytywnych emocji, jasnego umysłu i harmonii duchowej. Pomogę odkryć pełnię swoich możliwości i stworzyć nową, lepszą jakość życia. Jeśli boli kręgosłup, odczuwalny jest spadek energii, brakuje motywacji, zajęcia z jogi pomogą w zwalczeniu tych dolegliwości – zachęca Karina Franków, która poprowadzi zajęcia.

Instruktorka jest Certyfikowanym Nauczycielem Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana (ISKY the International School of Kundalini Yoga, Wielka Brytania).

Na zajęciach będą potrzebne: swobodny strój, najlepiej z naturalnego materiału, maty do jogi lub gruby koc oraz woda niegazowana. Dwie godziny przed zajęciami nie powinno się jeść. Należy też poinformować instruktorkę o ciąży lub dolegliwościach zdrowotnych, by dopasować rodzaj ćwiczeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group