Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 6524
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Daj im 4 tygodnie, a dokonają Rewolucji Marketingowej w Twoim obiekcie noclegowym

Czwartek, 26 listopada 2020, 9:13
Aktualizacja: 9:15
Autor: ts
Polska: Daj im 4 tygodnie, a dokonają Rewolucji Marketingowej w Twoim obiekcie noclegowym
Fot. ts
“Jest ciężko. Od kilku dni nie robię nic innego tylko odwołuję świąteczne rezerwacje turystów. Żyjemy w ciągłym niepokoju. Nie wiemy co dalej robić.”- relacjonuje właścicielka pensjonatu w Karpaczu.

Turystyka to niezwykle istotna gałąź gospodarki dająca zatrudnienie ponad 1 mln osób w Polsce! Stanowi 7 proc. polskiego PKB. Obecna sytuacja spowodowała zdecydowane zachwianie rynku turystycznego i pojawiło się pytanie: co dalej? Wszyscy z niecierpliwością czekali na zimę i znaczący napływ turystów w Karkonosze, jednak od kilku dni mamy wątpliwości, czy to w ogóle nastąpi.

Sylwia Bujak, Strateg Marketingowy w firmie AKCEPT.eu podkreśla skalę narastającego problemu: “Codziennie otrzymujemy niepokojące głosy ze strony naszych klientów prowadzących obiekty noclegowe. Staraliśmy się na bieżąco udzielać darmowych konsultacji, oferować skuteczne rozwiązania i pomocną dłoń. Zdaliśmy sobie sprawę, że to jednak za mało. Stąd też pomysł na Marketingowe Rewolucje.”

Firma AKCEPT.eu od ponad 20 lat promuje wypoczynek i atrakcje turystyczne w Polsce oraz oferuje skuteczne rozwiązania marketingowe dla małych i średnich obiektów noclegowych, aby wspomóc ich rozwój na konkurencyjnym rynku. Baza ponad 2000 zadowolonych klientów pozwoliła na dogłębne zbadanie potrzeb branży i na podjęcie natychmiastowej decyzji: musimy działać. Tak powstał projekt Marketingowe Rewolucje - Darmowa przemiana wizerunkowa Twojego obiektu noclegowego.

“Trudny czas, z którym borykają się teraz właściciele obiektów noclegowych, musi się kiedyś skończyć. Niezwykle istotne jest przygotowanie solidnych fundamentów marketingowych, ponieważ to one będą miały istotny wpływ na ostateczny wyścig o turystę. Zdecydowaliśmy się na projekt, który z pewnością będzie nie tylko realną pomocą, ale i odmieni życie przedsiębiorców w tych niespokojnych czasach.” - relacjonuje Wojciech Deja, prezes AKCEPT.eu.

Zasady konkursu były proste. Do 15.11.20 należało wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz nagrać filmik zachęcający do dokonania przemiany wizerunkowej w swoim obiekcie. Pierwsza edycja projektu przerosła oczekiwania organizatorów, a do konkursu zgłosiły się obiekty z całej Polski. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny, stąd też organizatorzy zdecydowali się przyznać pierwsze miejsce dwóm obiektom: Biały Domek w Dźwirzynie oraz Gościniec Orchidea w Szklarskiej Porębie.

Teraz czas na totalną rewolucję! Co to oznacza w praktyce? Nowa strona internetowa, sesja zdjęciowa, promocja na portalach turystycznych oraz w mediach społecznościowych, film promocyjny i wiele więcej. Bezpłatnie!

Jak mówi prezes AKCEPT.eu: “Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie pierwszą edycją Marketingowych Rewolucji, już planujemy kolejne. Warto obserwować nasze media społecznościowe, ponieważ tam na bieżąco publikujemy aktualności. Wielu przedsiębiorców w dzisiejszych czasach czeka. Czeka z nastawieniem, że “jakoś to będzie” i szykuje się na wielkie ożywienie rynku. Ale czy tak się stanie? Po otwarciu rynku turystycznego prawdopodobnie zacznie się dotąd niespotykany na taką skalę wyścig po klienta. Wygrają go ci, którzy już teraz przygotowują do tego siebie oraz wizerunek swojego obiektu noclegowego.”

Osoby, które potrafią szybko i sprawnie reagować na zmiany, mają ogromną szansę na dobre funkcjonowanie na zmienionym, trudnym rynku turystycznym. Warto wykorzystać cenny czas na naukę i działanie. Być może to Twój obiekt noclegowy wygra kolejną edycję Marketingowych Rewolucji.

Z pewnością będziemy śledzić AKCEPT.eu i postęp zmian wizerunkowych laureatów pierwszej edycji Marketingowych Rewolucji.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
977
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group