Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 11166
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelniczka: Lód i brud na parkingu

Wtorek, 28 grudnia 2021, 6:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czytelniczka: Lód i brud na parkingu
Fot. WAC
Chciałabym zwrócić uwagę na parking za Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 im. Stanisława Staszica przy ul. 1 Maja w Jeleniej Górze – mówi pani Alicja. - Nigdy nie był odśnieżany. Brakuje tam koszy na śmieci.
Niemal codziennie parkuję w tym miejscu i zwłaszcza zimą wymaga to sporo zachodu - mówi nasza Czytelniczka. - Gdy wjadę pod górkę za wolno to najczęściej się zsunę na dół, bo tak jest oblodzone. Ostatnio musiałam pomagać z koleżanką z pracy starszemu panu, który stał na pokrytym lodem miejscu dla inwalidów i koła jego samochodu kręciły się w miejscu. Nigdy nie widziałam, żeby plac był posypany solą. Czy to że parking jest bezpłatny, to powód, o niego nie dbać? Dodatkowo nie ma tam koszy i śmieci walają się po całym parkingu i okolicach.

Jak informuje Artur Chmielewski z jeleniogórskiej straży miejskiej, parking w rejonie ulic Kilińskiego i ks. Kostiala jest bezpłatny i jak inne tego typu obiekty w mieście nie podlega zimowemu utrzymaniu.

Po otwarciu parkingu znajdowały się na nim kosze na śmieci, jednak zostały zdewastowane i z czasem zdjęte – dodaje A. Chmielewski. - Montaż nowych, odporniejszych na działanie wandali zaplanowany jest w przyszłym roku.

Twoja reakcja na artykuł?

3
3%
Cieszy
33
32%
Hahaha
4
4%
Nudzi
4
4%
Smuci
7
7%
Złości
52
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (75)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
910
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group