Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 7478
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czym zajmie się nowy wiceszef WORD–u?

Piątek, 19 sierpnia 2016, 8:28
Aktualizacja: Sobota, 20 sierpnia 2016, 9:18
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Czym zajmie się nowy wiceszef WORD–u?
Fot. Angelika Grzywacz–Dudek
Jak już pisaliśmy, od 10 sierpnia stanowisko zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze objął Krzysztof Wiśniewski, który zastąpił Romana Kutego. – We wszystko co robię, angażuję się na sto procent i tak będzie teraz – zapowiada Krzysztof Wiśniewski. Czym będzie się zajmował nowy wiceszef ośrodka i jakie ma plany?

Póki co, ogólnie wiadomo, że do obowiązków Krzysztofa Wiśniewskiego ma należeć bezpieczeństwo w ruchu drogowym. - Mam oczywiście kilka pomysłów na to, jak zająć się tym tematem, ale jest jeszcze za wcześnie, by o nich opowiadać – mówi Krzysztof Wiśniewski. – Najpierw muszę zorientować się, jakie projekty były realizowane w ośrodku i czego – jeśli w ogóle - brakuje. Poza tym każdy WORD działa w określonych ramach, w których nie ma miejsca na żadne rewolucje, dlatego takich nie planuję. Oczywiście, jak zawsze, dam z siebie 100 procent, by ten ośrodek prężnie się rozwijał i działał – dodaje.

Krzysztof Wiśniewski jest także menadżerem campingu z basenem Wiśniowa Polana w Miłkowie, właścicielem Centrum Rehabilitacji w Jeleniej Górze, a także wiceprzewodniczącym rady powiatu. I jak zapewnia, jego dotychczasowe zajęcia nie będą kolidowały z etatem zastępcy dyrektora WORD-u.

- Kiedy coś robię, robię na sto procent, dlatego kiedy otrzymałem powołanie na to stanowisko, zastanawiałem się czy je przyjąć – przyznaje Krzysztof Wiśniewski. – Lubię jednak podejmować się nowych wyzwań, rozwijać się nie tylko na jednym polu. Dlatego zdecydowałem się. Wiśniowa Polana jest interesem rodzinnym, ja jestem tam tylko menadżerem. Póki co, byłem na tyle skuteczny, by siedem lat z rzędu ośrodek odbierał tytuł „Najładniejszy i najlepiej zarządzany camping w Polsce”. Prowadzę też centrum rehabilitacji, ale głównym motorem tego przedsięwzięcia jest moja żona, której pomagam. Obecnie wszystko udało się tak zorganizować, by dobrze funkcjonowało. Natomiast w radzie powiatu jestem wiceprzewodniczącym, ale nie mam tam przecież etatu. Myślę, że moje dotychczasowe osiągnięcia dają jakiś obraz mojej osoby i przede wszystkim jakości mojej pracy, a fakt, że dwa lata temu starowałem z obywatelskiego komitetu „Razem dla regionu” uzyskując najwięcej głosów ze wszystkich startujących (ponad 800 głosów), świadczy chyba o tym, że jestem dobrze przez ludzi postrzegany. W życiu kieruję się przekonaniem, że im więcej obowiązków i mniej czasu, tym lepsza organizacja. Do tej pory się to w mojej pracy sprawdzało – dodaje K. Wiśniewski.

Jak informował w pisemnej odpowiedzi Wojciech Zdanowski, dyrektor Departamentu Infrastruktury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, powodem zmian na stanowisku wicedyrektora WORD-u była „konieczność zdynamizowania działań związanych z realizacją zadań statutowych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze i poprawa warunków organizacyjno-finansowych ośrodka”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group