Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 2654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czym grzejemy? Będzie inwentaryzacja (komunikat)

Piątek, 21 lipca 2017, 6:43
Autor: UM Jelenia Góra
Jelenia Góra: Czym grzejemy? Będzie inwentaryzacja (komunikat)
Fot. Archiwum
Jelenia Góra przygotowuje się do kolejnego etapu dofinansowywania zmian źródeł ciepła w mieszkaniach prywatnych, a w dalszej perspektywie – także do podobnej operacji dotyczącej innych lokali. Niezbędne do powszechnego dofinansowania są środki zewnętrzne, bowiem budżet miasta nie udźwignie tak znacznego ciężaru finansowego.

Nim będziemy aplikować o fundusze, niezbędna jest szczegółowa inwentaryzacja stanu, to znaczy stwierdzenie, ile faktycznie w Jeleniej Górze istnieje jest pieców na opał w rodzaju koks czy węgiel, a ile ekologicznych. Bez takiej wiedzy nie można skutecznie występować o środki.

Dlatego też przystępujemy do zadania pod nazwą „Opracowanie inwentaryzacji systemów grzewczych na terenie Jeleniej Góry”. Wykonawcą tego zadania – wyłonionym w przetargu – jest opolska firma ATMOTERM, której ankieterzy będą prosili mieszkańców wszystkich domów o pomoc w wypełnieniu ankiety.
Istotne uwarunkowania tej akcji:
- rozpoczyna się 1 sierpnia i trwać ma do listopada.
- ankieta jest anonimowa, nie zawiera żadnych danych osobowych, a skupia się wyłącznie na informacjach dotyczących źródeł ciepła
- każdy ankieter będzie miał przy sobie identyfikator ze zdjęciem oraz kserokopię pisma Prezydenta Miasta – list uwierzytelniający tę działalność, podejmowaną przez ankietera
- każdy ankieter ma – na życzenie mieszkańca – podać numer telefonu do Urzędu Miasta, pod którym będzie można zweryfikować jego personalia i upewnić się, że jest osobą, za którą się podaje oraz prowadzi działalność za zlecenie urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Dane ankiety – po ich zsumowaniu i analizie – będą służyły do opracowania szczegółowego programu działań i będą pomocne przy występowaniu o środki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group