Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Czy strażnik miejski przekroczył przepisy?

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Strażnicy miejscy często publikują zdjęcia pokazujące przypadki nieprawidłowego parkowania pojazdów – mówi pani Małgorzata. - Tymczasem mnie udało się sfotografować pojazd Straży Miejskiej zastawiający przejście chodnikiem, stojący dodatkowo w pobliżu przejścia dla pieszych. Czy piętnując innych nasi miejscy stróże por

reklamy
reklamy

Interwencja, ukazana na zdjęciach miała miejsce 12 lutego przy ul. Chopina w Sobieszowie – wyjaśnia zastępca komendanta SM Jacek Winiarski. - Dotyczyła busa zaparkowanego bezpośrednio za pasami dla pieszych, który zasłaniał widoczność osobom wchodzącym na jezdnię. Według wyjaśnienia funkcjonariusza - chodnik w tym miejscu jest na tyle szeroki, że miejsca do przejścia wystarczało zarówno dla matki z wózkiem jak i innych pieszych. Odległość od pasów nie była mierzona, ale strażnik zapewnia, że była zgodna z przepisami. Dlatego moim zdaniem w tej sytuacji nasz funkcjonariusz nie dopuścił się wykroczenia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka