Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6863
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czy Polska to dobry kraj dla młodych? Przemysław Wipler w Jeleniej Górze

Piątek, 8 marca 2013, 12:14
Aktualizacja: Wtorek, 12 marca 2013, 7:51
Autor: Org
W najbliższy poniedziałek (11 marca br.) do Jeleniej Góry na zaproszenie posła Adama Lipińskiego przyjedzie Przemysław Wipler, założyciel Fundacji Republikańskiej. O godz. 18.30 w Książnicy Karkonoskiej spotka się z mieszkańcami Jeleniej Góry na debacie "Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?"

Wcześniej, o godz. 16.30, także w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcami na temat poprawy sytuacji osób prowadzących działalność gospodarczą min. poprzez wprowadzenie Rzecznika Praw Podatnika, likwidację podatku PIT i zmian w akcyzie. Oba spotkania są otwarte na które organizatorzy serdecznie zapraszają.
 
Przemysław Wipler jest założycielem Fundacji Republikańskiej, która skupia ekspertów z różnych dziedzin pracujących nad projektami zmian prawa, oceną decyzji rządowych, pisaniem ekspertyz czy wydawaniem kwartalnika Rzeczy Wspólne. Podczas studiów był współzałożycielem Stowarzyszenia KoLiber ,skupiającego młodych ludzi o poglądach wolnorynkowych. Od 2011 roku jest posłem na Sejm RP z ramienia PiS-u, członkiem sejmowej Komisji Finansów Publicznych oraz Nadzwyczajnej Komisji ds. Deregulacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group