Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1933
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czy Polska powinna przyjmować imigrantów?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 września 2015, 10:04
Aktualizacja: 10:15
Autor: Jelonka.com & Telewizja Strimeo TV
Nasz kraj znowu dzieli się na dwa „obozy”. Tym razem Polaków poróżniła kwestia przyjęcia imigrantów z Azji i Afryki. Jedni sądzą, że pomaganie uchodźcom jest naszym moralnym obowiązkiem – powinniśmy być solidarni z resztą Europy, która stoi dla nich otworem. Z drugiej strony opowiadają się ci, którzy twierdzą, ze Polska nie jest na to przygotowana, a uchodźcy stanowią dla nas duże zagrożenie. Jakie zdanie mają na ten temat jeleniogórzanie? Tego dowiemy się w programie „Głos ulicy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (88) Dodaj komentarz

~ 17-09-2015 10:26
Jak swietna czesc rozmowcow. jestem za pomoca,ale na okreslonych warunkach. tzn zadnego wprowadzania prawa muzulmanskiego, zakaz organizowania sie w ugrupowania szariackie. kontrola kontaktow ze swiatem terrorystycznym. Przy probie udowodnienia naruszen zasad,natychmiastowe wydalenie z Polski.
~mądrala 17-09-2015 12:03
Powinniśmy przyjąć 100 tys. emigrantów z których 100% nie bedzie chciało tu być. Trzymać ich w obozach dawać papu i czekać kiedy zachodnie gazety zaczną pisać o polskich oboza koncentracujnych.
~... 17-09-2015 14:40
Ci którzy są za wpuszczaniem islamistów to ludzie, którzy zatracili umiejętność krytycznego myślenia. Przyczyną może być np. poddanie się intensywnemu praniu mózgu przez media mainstreamowe typu TVN24 albo TVP.info. Podobni do nich w 1939 przekonywali, że Schleswig Holstein wpłynął do portu w Gdańsku z przyjacielską wizytą a później jak baranki szli prowadzeni przez nazistów do komór gazowych bo myśleli, że idą się wykąpać pod prysznicami. Dzisiaj przekonują nas, że musimy wpuścić imigrantów i, że islam jest dla Polski dobrodziejstwem, które wzbogaci naszą kulturę.
~wiesiu 17-09-2015 14:55
zapamiętajcie tą panią w okularkach. Jak będziecie szli do gazu to ona będzie skrzeczała "szybciej szybciej czego się boicie! zaraz weźmiemy sobie wspaniałą kapiel pod prysznicami!"
~''''''/ 17-09-2015 16:47
jesteśmy biedni nie mamy pracy, nie mamy socjalu, nie mamy rodzinnego na dziecko,może celebryci w warszawce tego nie odczuwają ,ani Pani Premier nie chce tego widzieć jest wielka bieda i gdzie tu jeszcze uchodzcy którym się wszystko należy to nie są skromni ludzie widać co robią na granicy węgierskiej.Ja żyję za 720 zl renty z dwójką dzieci,czy ktoś się pyta czy jeszcze żyję.
~@16:47 17-09-2015 17:22
Nie ma pieniędzy na podniesienie pensji, renty a nagle się dowiadujemy, że są na islamistów.
~Allah 17-09-2015 20:04
Możemy być pewni, że wśród uchodźców będą znajdowali się dżichadżyści - wojownicy Allaha eksterminujący wszystkich niewiernych (ludzie z poza Islamu). Islamiści nie będą pracowali dla niewiernych a ziemia, na której stanęła stopa Muzułmana już jest własnością Allaha i jego sług. Celem głównym świętej wojny jest islamizacja całego świata. Kościoły zostaną zamienione w mekki, zapanuje szariat. Islam zapanuje nad całym światem. Kolejnym celem ekstremistów jest Europa. Islam to nie religia lecz bestialski system władzy totalnej, która niszczy każdego kto stanie jej na drodze. Każdy wyznawca tej sekty to ludzka bestia, która za zamordowanie chrześcijanina otrzymuje nagrodę w raju.
~W historii 17-09-2015 22:44
kiedyś wpuściliśmy kk, krzyżaków,ukraińców i żytów i co z tego wyszło?Niektorzy zostali do dziś i ssą krew z reszty spoleczeństwa ...można wpuścić i różnego pochodzenia sulejmanów.Ciekawe, czy są tacy naprawdę mili jak w tureckich serialach ,którymi się teraz Pl zalewa ?
~A wiecie 17-09-2015 22:54
bracia i siostry rencistki i emeryci ,że nasze (moją i waszą)podwyżkę szlag trafił ? Tzn.czytaj :wpiep.... ją takie ciapate."Gość" w dom , to allah w twoje życie i portfel.Na zawsze !
~ 17-09-2015 23:00
Imigrantow na pewno nie!!!!!!!!!!!! moze jeszcze uchodzcow co uciekaja przed wojna, a pieniadze jak by ktos nie wiedzial to Unia daje na nich i ile ich wezmiemy tyle dam nam kasy na nich
~ 17-09-2015 23:07
hmmmm, jakby ktoś nie wiedział, to unia da, ale najpierw od nas weżmie,czyli na jedno wychodzi. I proponuje tym co wezmą kasę na nich aby było jak z tymi programami jak: praca dla niewidomych, praca dla inwalidów, dla młodych. Program "uchodzca" się kończy ,kasa się kończy - uchodzca fora ze dwora tak jak program dot. pracy dla inwalidów -program się skończył, kasa się skończyła ,inwalidzie kopa w...(nb.cos wiem na ten temat...
~JELENI OGÓR 18-09-2015 12:27
no proszę kibole i inni im podobni oraz ci co 11 listopada tak w Warszawie lubią demolować własność podatników niby tacy patriotyczni i tacy bojowi a proszę jacy teraz spokojni siedzą cicho jak mysz pod miotłą
~Boss 18-09-2015 17:47
Cały kryzys z imigrantami został sztucznie nakręcony ponieważ potrzebny jest impuls do rozpadu UE zacznijcie od zadania Sobie pytania co z Grecją czy już zbankrutowała w kolejce stały następne kraje nagle cisza prawda jest taka że UE jest BANKRUTEM wszyscy żyją na kredyt nie ma już gdzie pożyczać zadłużenie państw rośnie a gospodarka europejska pikuje w dół większa część kasy z funduszy unijnych jest przeżerana a miała wyrównywać poziom życia i stymulować gospodarkę ktoś w końcu powiedział dość i się zaczęło przekraczałem różne granice na Bałkanach kilka razy cyrk z imigrantami zadymy były na nich zawsze wystarczyło stosować prawo i był spokój teraz ktoś to celowo zaburzył
~sc 18-09-2015 21:33
Jak obejrzałem ten klip to zrobiło mi sie nie dobrze jestem na nie paszoł wot z tymi arabusami i brudasami dla naszych obywateli nie ma zasiłków i mieszkań socjalnych a te pasożyty wszystko by dostali za darmo i do konca bysmy musieli ich utrzymywać wszystko przez tą UNIE zakichaną nasz rząd i władze które do tego doprowadziły niech spierdzielają do Niemiec do merkel nasze dzieci głodują jedzenie wala sie po smietnikach dokładnie przecież wsród nich mogą sie ukryc jacys fanatycy ja musze pracować za 1200zł jak bym był sam to bym nie wyżył i nikt mnam nie wspułczuje a oni myslą że wystarczy uciec poprosic o azyl i wszystko bedzie cacy!!
~ 18-09-2015 23:10
a tam żadnego mo...lnego obowiązku nie czuję i trudno go czuć jeśli trzeba samemu ciężko tyrać za grosze bo wypłaty niskie a ceny wysokiei na dodatek państwo nie dość że w ogóle nie pomaga to nadodatek zdiera i przepija po datki
~sajmon 19-09-2015 0:09
To nie są emigranci to zbrojne ramie Allaha. Przyszli tu by się odwdzięczyć za bombardowania NATO. Będą tak wdzięczni jak Polacy za niemieckie bomby i obozy.
~Logik 19-09-2015 10:42
Zdecydowanie jestem przeciw przyjmowaniu TYCH "imigrantów". To są zdrowe młode chłopy. Niech u siebie stworzą warunki do życia.Przecież nikt tego za nich nie zrobi. W Polsce jest tyle biedy i tyle głodu że czas NAJWYŻSZY zająć sie tym. Cudze widzicie swego nie znacie i swoim nie pomagacie!!!!!
~oz 19-09-2015 13:11
Ludzie!! Oni jeśli się tu osiedlą to będą mieli dzieci. Nie jedno, ale 5!! Te dzieci dorosną wykarmione socjalami i będą miały dzieci. Po 5!!! Jedno pokolenie i wasze Dzieci będą zapieprzały na ich socjale, a UNII w tedy już nie będzie żeby dać pieniążki... OGARNIJCIE SIĘ!!! A ich dzieci nie będzie można już nigdzie odesłać, no bo przecież już będą obywatelami urodzonymi w Polsce... Dostaną prawa wyborcze i zagłosują za szariatem itp. i Wasze wnuczki zostaną ich niewolnicami-nałożnicami.
~nie zgadzam sie 19-09-2015 17:34
Ci co chcą pomagać to hipokryci , bo tak należy i wypada , nie licza sie jakie w przyszlości poniesiemy konsekwencje, ci niby uchodżcy tak naprawde to fanatycy i nie zrezygnują ze swoich zwyczajów a tym bardziej religii.byłoby im cięzko z nami się asymilować. Tak naprawdę to tylko ratuje nas to że mamy niski socjal , przecież oni nie będą pracować tylko "robić" dzieci ale kto wie jesli Kopacz nie nakaze uszczelnić granicę , to możemy być na liście islamistów
~Mietek Żarówkowski 20-09-2015 0:56
NIE NIE NIE I po tysiąc kroć NIE , nie dajcie sobie wmówić żadnego mo...lnego obowiązku my nigdzie nie wyjeżdzaliśmy i za nic nie musimy się odwdzięczać a unia do której nie powinniśmy byli w ogóle wstępować i wyjdzmy jak najszybciej tylko na początku trochę pofinansuje a potem my będziemy tyrać na tych co nam w kraju terror i uwielbienie allaha zaprowadzą czyli powrót do średniowiecza w jeszcze gorszej wersji bo chrześcijański bóg przynajmnie opierał się na dobrych ideach i tylko złe cechy ludzkiej natury cofnęły cywilizację no a islam no to sami wiecie
~ 20-09-2015 11:25
pomagać przede wszystkim tym wszystkim którym chcą pomóc niemcy a innym już nie, niemcy nie chcieli pomagać polakom na ukrainie, tam też jest wojna , więc nie ma tematu a tutaj jak i niemcy to i kopacz..
~maxkolanko 20-09-2015 11:38
https://www.youtube.com/watch?v=6WTMhdWttNU aha i szlak mnie trafia gdy słyszę argumenty że Polacy podczas II WŚ i po i za komuny też musieli uciekać, przecież odpowiedzialni za to co było wtedy jak i dziś są niemcy francja anglia usa rosja i to oni niech ponoszą koszty
~jatylkopytam 20-09-2015 17:31
Europa Zachodnia nawet gdyby od dzisiaj chciała zmienić politykę w stosunku do muzułmanów którzy stworzyli "świat równoległy" w ich krajach nie są w stanie nic zrobić. Jak mozna przeprowadzić wywalenie tych ludzi biorąc pod uwagę że nie sposób odróznic pokojowo nastawionego, zasimilowanego araba od takiego który jest potencjalnym terrorystą? co zrobić z rodzinami mieszanymi? co zrobić z tymi którzy od lat mają już nadane obywatelstwo? Wreszcie jak bez ogromnego rozlewu krwi deportować miliony tych ludzi z Francji, Niemiec czy Holandii? Kto przyjąłby takie masy ludzi? itp. itd Konkluzja tych moich "wypocin" jest taka że Europa już przegrała za naszego życia już się z tego nie podniesie. Szanse maja tylko kraje byłego bloku komunistycznego i może 2-3 kraje zachodnie. Taka jest smutna prawda.
~jezuita 21-09-2015 16:07
Przecież "oni" nie chcą się osiedlić w naszym słodkim do bólu kraju. Poza tym u nas raczej ogólnie bida...
~STACH 21-09-2015 16:46
Tak ale chrześcian. Islamiści do Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Bahrajnu czy Emiratów Arabskich, Iranu. Nie chcę szariatu, slamsów arabskich jak w Paryżu , Sztokholmie lub Londynie. Islamiści nigdy nie zasymilują się z nami. Oczywiście wyjątki się zdarzają ale wyjątek tyko potwierdza regułę.
~tak sądzę 22-09-2015 22:33
Moim zdaniem przyjęcie islamistów to coś w rodzaju konia trojańskiego.A w dzisiejszych czasach Koń Trojański to wirus.
~ali 22-09-2015 23:27
Merkelowa niech tych wszystkich uchodzcow wezmie do swojego kraju !!! tyle w tym temacie :) w przepowiedni kiedys czytalaM CZARNY LUD ZALEJE EUROPE...i tto sie sprawdza teraz= za pare lat bedzie placz i bol ale to wszystko przez ludzka glupote i glupich politykow !!!
~DziewczynaPawła 23-09-2015 11:32
POMÓC BIEDNYM LUDZIOM? Excuse me! Filmiki na yt ukazują rzekomych imigrantów z Notem 4 w rączce, maltretujących europejskie kobiety za noszenie sukienek, atakujących samochody przewożące żywność dla biednych - nie w celu zjedzenia! Pięknie wszystkie puszeczki otwierają i wyrzucają zawartość, bo w końcu są TAAAACY GŁODNI, PRAWDA? A paluszek przeciągnięty po szyjce, który nam pokazują to niby na dzień dobry?! TVN kłamie, że na Lesbos znajdują się sami starzy ludzie i kobiety, dzieci, to Ciekawe bo patrząc na dalszy ciąg reportażu widzimy samych młodych, agresywnych facetów. Dalej chcecie ich przyjąć pod swoją pierzynkę??? Jeszcze lepiej w Grecji przechwycono kontener z bronią dla imigrantów – TAK TAK, BO W SYRI BROŃ STANOWI OZDOBĘ! BROŃCIE ICH DALEJ!!!
~ 23-09-2015 14:09
wiekszość to faceci którzy zostawili soje wcześniej bite i poniżane przez nich żony na obszarze wojny i zamiast bronić swego kraju to uciekli jak tchórze a teraz w nagrodę dostaną za darmo to na co my musimy ciężko tyrać po to by mogli potem na siłę szerzyć zbrodniczy religio-ustrój przed którym niby uciekli
~mahometka 23-09-2015 16:17
Solidarność z krajami gdzie toczy się wojna tak. Ale nie można pozwolić aby Europę zalała "fala Czarnych i Muzułmanów. Co zrobimy za kilka lat jeśli Oni przejmą panowanie? Czy politycy nie pomyśleli o tym zagrożeniu ? Ja się bardzo boję i nie wyobrażam sobie dalszego życia z ich udziałem. Zyczę trochę wiecej zdrowego rozsądku przy podejmowaniu decyzji przez rządzących , którzy powinni sugerowa c się opinią współobywateli. Czyżby nasze zdania nie były brane pod uwagę?
~Qwa,tego nie rozumiem, 23-09-2015 17:44
bo" wzruszył "mnie ten obraz cos tam dzieci wojny ,czy jak tam, a popłakałam się gdy 10-11 latek z bananowym uśmiechem oświadcza,że najbardziej lubi z tatą majsterkować w warsztacie. Robić bomby i póki sił wystarczy , szerzyć swoją religię, jak jej tam, aaaa islam,na całym świecie...A więc jak to jest uciekają ,bo tam islam, a całe życie chcą ten islam szerzyć. Niech mi ktoś to objaśni, jak krowie na rowie, bo nie ogarniam tej,za chwilę,polskiej kuwety
~fghj 24-09-2015 8:35
W Turcji przypływ migrantów spowodował, że pracodawcy znacznie obniżyli pensje mając pod dostatkiem taniej siły roboczej. Tak samo będzie w PL jak się migranci namnoża, pracodawcy będą mówili Polakom - chcesz pracować? OK ale musisz zgodzić się na taką płacę jak muzułmanim inaczej mi się bardziej opłaca zatrudnić jego niż ciebie.
~fghj 24-09-2015 8:39
Chcesz zalewu Polski migrantami głosuj na PO/lewactwo. Chcesz żebyśmy się postawili, podobnie jak Czechy, Węgry i prowadzili racjonalną politykę migracyjną głosuj na PiS.
~do fghj 24-09-2015 10:47
nigdy pisu oni mówią takim f...rom jak ty to co chcą usłyszeć i na mówieniu się skończy jak tylko dorwą się do władzy .
~fghj 24-09-2015 18:09
Sejmowa komisja finansów głosami posłów Platformy Obywatelskiej zadecydowała o zmniejszeniu o ponad milion złotych puli pieniędzy przeznaczonych dla Polaków mieszkających na Wschodzie i przekazanie ich islamistom.
~zenada 25-09-2015 8:36
Polska homofobia i leki... zrodlem tego wszystkiego, to nasza historia i obecny "brak" obcokrajowcow w Polsce. Dlaczego brak? Ano dlatego, ze ilosc owych w PL jest na poziomie
rymcycymcy 25-09-2015 9:23
Wielu ma nadzieję, że jest ktoś, kto chciałby gwałcić ich żony, zabrać im pracę i zmienić religię krzyżową na księżycową ! :)
~do rymcycymcy 25-09-2015 19:51
nie tylko żony córki też i to także te w wieku żony machometa
~nie` 25-09-2015 22:44
Nigdy nie przyjmować ani jednego ,otwórzcie ludzie oczy z kim mamy do czynienia .To się równa z podcięciem gardła .Będą z was składać w ofierze ////
~Mirosław Wiewióra 26-09-2015 15:44
większość narodu nie chce pomagać ( i słusznie) no ale nasz podobno demokratyczny rząd zdecydował że pomożemy czy chcemy czy nie , tylko czekać jak będzie się szło do więzienia za nie danie żulowi na bełta
~Stasia Waligórska 26-09-2015 18:01
Ludzie czytam te wasze komentarze i jestem przerażona .Jakiej znieczulicy doczekaliśmy się w XXI wieku.Nic od siebie tylko dla siebie.Przecież za PRL mnóstwo z nas wyjeżdżało do różnych krajów europejskich i przyjmowano nas tam i nikt nikogo nie wypędzał.Opamiętania życzę i pozdrawiam.
~@stasia 26-09-2015 21:55
W Polsce też jest wielu potrzebujących. Jest np. spora kolejka po mieszkania komunalne. Dlaczego kilkudziesięciu tysięcy muzułmanów miałoby otrzymać mieszkania poza kolejką? Wymagasz od rodziny, która nie ma gdzie mieszkać aby pomogła islamistom, odstąpiła mieszkania a sama mieszkała pod mostem albo w przytułku. To jest nieuczciwe z twojej strony. Jeśli chcesz pomóc muzułmanom to powinnaś zaprosić do siebie i utrzymywac a nie odbierać najbiedniejszym Polakom.
~do 18:01 26-09-2015 22:32
no to też ci co wyjechali niech się odwdzięczają a nie my którzy tu zostaliśmy u siebie, a jak żeś taka "pomocna" to pakuj walizki i jedz tam pomagać są różne wolontariaty itd proszę bardzo droga wolna, a pomagać nie to że nie chcemy tylko popatrz sobie np jak się ci "biedni potrzebujący" Francji odwdzięczają za pomoc
THX1138 27-09-2015 0:27
do Stasia Waligórska : co ???? my tutaj w Polsce mamy się odwdzięczać za tych co wyjechali ???? Dziecko z przedszkola by lepszy argument wymyśliło. Wobec powyższego czuję się zwyzywany od głupich d...li twoją próbą wciśnięcia tak kulawego argumentu , my Polacy chyba powinniśmy zacząć grupowo pozywać takich którzy nas tak obrażają
~k-pax 27-09-2015 21:47
Gdzie widzicie podział? 3% chce arabów, reszta nie. Nie ma żadnego podziału w tej kwestii, nie wciskajcie więc kitu.
~piotr50 27-09-2015 23:30
Powiem wam drodzy wyznawcy "poprawności politycznej" dlaczego sie nie rozumiemy w kwestii emigrantów. Większość ludzi nie ma nic do czarnych, żółtych czy mulatów. Narodowość też nie stanowi żadnego problemu. Chodzi tylko o wyznawców zbrodniczych idei. Boimy się wyznawców nazizmu, komunizmu np. uprawianego przez "Czerwonych Khmerów", satanistów czy właśnie islamistów. Islam to nie żadna wiara tylko ideologia która determinuje każdą sfere zycia muzułmanina. Zaraz ktoś powie : ale przecież nie wszyscy muzułmanie są terrorystami! oczywiście że nie ale większość popiera islam. a...logicznie można powiedzieć że nie każdy nazista niemiecki zabijał innych ludzi. Większość popierających nazizm wspierała III Rzeszę, pracowała ale osobiście nie zabijała. Jednak w swojej masie byli bardzo niebezpieczni
~ 28-09-2015 18:02
skoro to sami mężczyźni uciekający przed tym samym państwem islamskim z którym świat ma problem to czemu tam u nich nie wyszkoli się ich by mogli swoją ojcczyznę obronić i potem spokojnie żyć u siebie zamiast niańczyć ich za pieniądze podatników europejskich ?????
~do 18:02 29-09-2015 9:25
ponoć Putin proponuje by współpracować z rządami atakowanych krajów i stworzyć coś na kształt koalicji antyhitlerowskiej , gdyby zachód miał chociaż odrobinę oleju w głowie to dawno by wpadli także na twój pomysł no ale czego się spodziewać po bogatych kompletnie oderwanych od rzeczywistości i pozbawionych logicznego myślenia ludziach
~Kurt 29-09-2015 17:57
Minimum ludzie Ci maja wojnę w swoim kraju i zostawili wszystko, całe swoje życie i majątek i pracę, uciekając przed śmiercią. Polacy , którzy uciekli z Polski i do dzisiaj miliony żyją poza granicami tak naprawdę bez powodu. Szukali tylko pieniędzy.
~praktyczny 30-09-2015 9:13
Przyjac jak najwiecej i wprowadzic niewolnictwo. To usprawni nasza gospodarke.
~do 17:57 30-09-2015 23:20
a czemu zostawili zamiast wstąpić do wojska lub partyzantki ?????
~michałł 2-10-2015 8:17
Z obfitości serca usta mówią – toteż trudno się dziwić, że właśnie stręczący „judeochrześcijaństwo” mniej wartościowemu narodowi tubylczemu portal „Fronda” z nieukrywaną radością doniósł, że w filtracji tak zwanych „uchodźców”, których Nasza Złota Pani kazała Polsce przyjąć, naszym tubylczym ubowcom będą pomagali ubowcy z izraelskiego Mosad
~michałł 2-10-2015 8:33
Ekspert: „Polski rynek pracy potrzebuje miliona emigrantów”. Brednie! To co robią Polacy na emigracji?!
~do 8:33 2-10-2015 9:14
pracodawcy chcą mieć dużo chętnych na 1 stanowisko po to żeby pracowników traktować jak ...na umowie o dzieło za grosze bo 100 chętnych za bramą
~Jaś Lecko 3-10-2015 11:21
zapraszam do komentowania :(
~białe jest piękne 6-10-2015 20:53
Zrujnujecie ten kraj do końca !! Sprowadzicie czarnych, ciapatych i pozostanie wywiesić białą flagę, jak Francja !!
~Remember 12-10-2015 10:07
Kurt! Jak widać Stalingrad nie nauczył was nie tylko niczego, ale jeszcze pobudził PYCHĘ z należności do HerrenVolku. Piszesz, ze miliony ( polaków) za granicą nic nie robi tylko pobiera pieniądze( nienależne!?!). A czy przypadkiem aktualna sytuacja POLSKI i Szwabii nie nie jest to jest wynikiem Drang nach Osten i zachowania sie takich za przeproszeniem KURTÓW w tym krwawym okresie, kiedy to z trupów zdzierano obrączki, wyrywano zęby... A dziś zarówno zarówno niedobitki SS, jak i ich potomstwo ( w tym wielu Turków, murzynów itp.tałatajstwa ) sczyci sie pogactwem pochodzącym łupów wojennych
~Widzisz i nie grzmisz 12-10-2015 11:22
Jak ja słyszę odpowiedzi "tak powinniśmy" to nóż mi się w kieszeni otwiera... Chciałbym widzieć gęby później tych osób jeśli zostanie zgwałcona jej najbliższa osoba, albo co gorsze zabita.
~Gość 12-10-2015 20:13
Moim zdaniem Polska NIE POWINNA przyjmować ów biednych imigrantów, a ludzie, którzy są innego zdania, najprawdopodobniej ulegli telewizyjnej propagandzie, która głosi, że to są uchodźcy wojenni, biedni ludzie, którzy uciekają przed wojną, głodem i śmiercią...Drodzy Państwo, to jest INWAZJA na Europę, nie jakaś emigracja. Ci ludzie wcale nie są biedni, gardzą jedzeniem, wodą i wszystkimi dobrami jakimi ludzie się z nimi dzielą. Ostatnio na Youtubie popularny był pewien film, miejsce akcji Węgry, gdzie tamtejsi policjanci dzielili się żywnością z uchodźcami z Azji [Syria i tamte regiony] i proszę sobie wyobrazić, że ci "biedacy" wyrzucili wszystko co im dano, nawet wodę, byli agresywni, rzucali wyzwiskami. Czy to jest postawa człowieka w potrzebie, który faktycznie potrzebuje pomocy...?
~Gość 12-10-2015 20:21
...Ponadto wszyscy kierują swoją wycieczkę [bo inaczej tego nie można nazwać -> są "uzbrojeni" w namioty, plecaki turystyczne, dobre ubrania, buty, żywność...] do Niemiec lub krajów z dużym zasiłkiem socjalnym. Wniosek -> Celem jest zajęcie strategicznych miejsc w Europie, spokojne życie, rozmnożenie się na terenie wroga, życie jego kosztem, narzucenie swoich poglądów, swojej religii, bo według wyznawców Islamu, prawo islamskie obowiązuje tam, gdzie kroczą islamiści. Już teraz dochodzi do rozrób, gwałtów, pobić...co będzie potem? Na końcu swojej wypowiedzi chciałbym zadać jedno, istotne pytanie: Dlaczego ów biedaków nie przyjmą bogate państwa islamskie tj. Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie? etc. Przecież te kraje są bliskie sobie pod względem kulturowym, religijnym...dlaczego?
~dżon makperson 17-10-2015 12:52
Wracając do zadanego pytania:)....a kto tu chce przyjechać?To że tak mało osób sie na to decyduje nie świadczy dobrze o tym naszym tylko i wyłacznie kraju.Tak a propo ilosci,niech bedzie solidarnie,przyjmujemy 1000-tyle samo ekonomicznych emigrantów z polski powinno sie znaleźc na zachodzie-reszte deportowac do kraju O! :)
~dżon makperson 17-10-2015 13:01
Acha co do zagrożenia,otóz wydaje mi sie,ze to nie uchodźcy z afryki sa zagrozeniem dla polaków a zupełnie odwrotnie i jesli ktokolwiek tu przyjedzie,szybko wyjedzie :)
~zośka. 21-10-2015 11:44
Nie piszcie głupot, że nasz kraj jest podzielony na dwa obozy w kwestii przyjmowania imigrantów, bo nie jest. Znacząca większość Polaków jest przeciwna temu, a pozostali udają, że mają sumienie i sami boją się tego co mówią.
~@ 27-10-2015 9:12
Jak donoszą media zachodnie wielu migrantów zatrudnianych jest za niewolnicze stawki we włoskich czy greckich wielkopowierzchniowych gospodarstwach, do zbiorów, pakowania itp. Zresztą tak samo pracują/pracowali Polacy. Dlatego migranci posuwają się na Północ Europy, gdzie spodziewają się socjalnej pomocy bez przymusu harówki za grosze. Myślę, ze wielu w Polsce tez chciałoby robić "lody" na uchodźcach, jak im już tanich Ukraińców brakuje.
~@ 2-11-2015 19:16
Prawo Kalego: kiedy zagranica przyjmować Polaków - to dobrze. Kiedy Polska przyjmować uchodźców - to niedobrze...
~do 19:16 2-11-2015 20:09
skończcie z tym d...lnym argumentem emigrujących Polaków - my jesteśmy tutaj U SIEBIE więc ci którzy wyjechali niech się w swojej nowej synczyźnie odwdzięczają - rozumiesz ????? bo prościej już nie da się wytłumaczyć
~michałł 4-11-2015 11:20
naiwni Polacy na you tubekobieta w islamie,,islam,p...lia i mułzumanie to wam się oczy otworzą kim są ci poszkodowani
~rikardos 6-11-2015 12:07
Tak Polska powinna przyjąc jak najwięcej emigrantow dla świętego spokoju,oni i tak tu miejsca nie zagrzeją bo Polska nie jest atrakcyjna dla nich pod żadnym względem moze wreszcie do kogoś to dotrze.
~ 14-11-2015 13:24
ano ,chyba odpowiedż a la Francja-elegancja , sama się narzuca... chyba ,ze ktoś jest zoofilem . Bo zaproszenie "tych uchodżców" do kraju, to tak jakby zaprosić lwa, tygryska, misia dzikiego pod pierzynkę...
~masterP 14-11-2015 14:11
Zdecydowanie NIE! mówię to dzisiaj dzień po za pokazie terrorystycznym we Francji. otworzyliście już oczy? Czy dalej zatykacie je telewizją...
~ 26-11-2015 8:41
Polska: Przewrót majowy w 1935 r. Posted by Marucha w dniu 2015-11-25 (środa) Poseł Ryszard Petru tym razem błysnął wiedzą z zakresu podstawowych wiadomości o historii Polski. Komentując na antenie TVP sprawę „skoku” PiS na Trybunał Konstytucyjny, Petru rozwinął dość nieskładną paralelę historyczną, dotyczącą znaczenia praworządności dla państwa. – Przypomnę, przed wojną był taki moment, że Piłsudski po trzydziestym piątym [! – admin], zamach majowy, a potem to co, się działo do trzydziestego dziewiątego było swego rodzaju nagięciem… zerwaniem tych szwów. – mówił poseł. Od kilku tygodni sympatycy PiS w podnieceniu oczekują, że nowa partia władzy „zrobi porządki” w mediach publicznych, wymiatając z nich sitwę salonowych dziennikarzy pozostałą po poprzedniej ekipie rządzącej. Tymczasem p
~paranoja! 27-11-2015 8:02
To jakaś paranoja. Merkel nie pytała nas, ani innych krajów UE, czy godzimy się na to, by zapraszać do Europy hordy imigrantów. Niech teraz Niemcy sami radzą sobie ze swoimi gośćmi.
~do 08:41 27-11-2015 12:16
nowoczesna PL ??? jeszcze pamiętam jak przed wyborami tutaj na jelonce odgrażali się podniesieniem wieku emerytalnego i raczej nie zapomnę
~Tereska 27-11-2015 17:27
Co to znaczy? dlaczego nikt nas nie pyta czy chcemy brać w tym udział.dlaczego Rząd sam decyduje przecież powinni zrobić referendum .Po to ich wybraliśmy a teraz sami decydują .Z nami tzn polakami nikt w świecie się nie liczy to po jakiego grzyba włażą im w d.... nie nie dla fali emigrantów.
~ABC 8-12-2015 10:17
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
~Katarzyna 9-12-2015 10:53
Ale w Jeleniej Górze jest element - brać owszem, ale dawać nie będziemy! To jest wasze haslo. Ogłupieni propagandą pisu.
~x 10-12-2015 12:25
Ludzie nie znają pojęć, a wypowiadają się. Nie piszemy tutaj o uchodźcach, ponieważ uchodźcą przestaje się być w chwili przekroczenia granicy kraju, w którym wojna nie panuje. Takim azylem uchodźczym jest Turcja, a ludzie, którzy wyjeżdżają z Turcji są już imigrantami. Inną sprawą są osoby, którzy chcą tutaj przyjechać, bo Syryjczyków jest garstka, dlatego mamy prawo się bronić. Oczywiście nie mam nic do samodzielnego przyjmowania takich ludzi. Ale niech to się odbywa na własny koszt, a nie składką od sąsiadów czy ludzi, o których nie ma się pojęcia.
~00 11-12-2015 12:14
pytanie kieruję do tych którzy chcą przyjmować, bo w ten sposób solidaryzujemy się w Europą,jak mówi petru, ja powtórzę czyjś pomysł, jeśli ktoś chce przyjąć, to do swojego domu i na swoje utrzymanie włącznie z opieką lekarską,każdy naród ma swój kraj, i tam ma żyć, przed laty Polska przyjeła uchodźców z Grecji, tyle że ci grecy pracowali, a gdy w ich kraju powiało wolnością to do siebie wrócili, obecni imigranci jak wiemy do pracy są ostatni a poza tym co mają robić ludzie bez żadnego zawodu, Niemcy i Szwedzi biorą ich na socjal, bogaci niech biorą, my jesteśmy biedni, a sfera ubóstwa w Polsce wciąż rośnie, no i element arcyważny to terroryzm i fanatyzm religijny, przeradzający się w agresję, dlatego inwazji obcych mówię nie
~swój 1-01-2016 20:19
My rodzimy się by żyć a oni rodzą się by zabijać durne polaczki
~ 4-01-2016 11:59
NIE,NIE i jeszcze raz nieeeeeee
~Edek 4-01-2016 18:19
p...lskiej religii mówimy stanowcze nie.Nie !No chyba że gwalty na kobietach i ożenek z 6 latka nie budzi waszego zgorszenia !!!
~Michał Ogień 6-01-2016 17:11
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prasa-o-ekscesach-w-kolonii-tuszowanie-spraw-wszystko-tylko-pogarsza/ry2jvr oto jacy mili są imigranci i jak zachód nie dość że zamiata wszystko pod dywan to na dodatek własnych obywateli nie broni, ciekawe ile jeszcze takich spraw nie wyszło na jaw
~roko 18-01-2016 20:42
oj matoły ona ich bierze, potem uzbroi i wyśle na kraje w których nie ma podobno demokracji.młodzież niemiecka nadaje się tylko na wyjazdy rozpijać się na majorkę.
~dziekuje 9-02-2016 15:05
3 razy tak
~Zenek Majeranek 16-02-2016 23:12
jestem tolerancyjny na bardzo szeroką rozpiętość odmienności (aczkolwiek nie nieskończoną) dlatego islamskim nachdzcom stanowcze NIE , bo islamiści są bardzo nietolerancyjni pewnie nawet nasza tatarska mniejszość będzie przez nich tępiona za niewłaściwy odłam islamu
~dasdf 17-02-2016 19:11
Każdy kto jest za, powinien obowiązkowo przyjąć pod SWÓJ dach jednego, losowo wybranego "uchodźcę". - I zaraz skończy się poparcie, jak na własnych czterech literach "humaniści" odczują bogactwo kulturowe uchodźców...
~yzx 18-02-2016 10:48
Kobietom zawsze będzie się podobał pomysł afrykańskich uchodżców bo krążą mity o ich wielkich kijach
~hexe 1-03-2016 7:29
Ja bym ich zapraszała i trąbiła o tym że jesteśmy otwarci . Świat miałby o nas dobre zdanie ….a my zero kłopotu bo imigranci i tak nie chcą u nas mieszkać . Pokażcie mi tych chętnych do zamieszkania w Polsce. Przyjadą na tydzień i zwieją

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group