Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 11742
Zalogowanych: 68
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czy ktoś wyremontuje budynek starostwa?

Poniedziałek, 13 listopada 2017, 9:37
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czy ktoś wyremontuje budynek starostwa?
Fot. WAC
Starostwo Powiatowe w Jelenie Górze do 14 listopada czeka na oferty od firm, które zaproszono do negocjacji mających wyłonić wykonawcę remontu siedziby przy ul. Kochanowskiego w Jeleniej Górze.

Próby wyłonienia firmy, która przeprowadzi remont budynku Starostwa Powiatowego to trwający już wiele miesięcy prawdziwy serial tasiemiec. Pierwsze cztery przetargi ogłoszone w tym celu zostały unieważnione z powodu braku chętnych. Przedsiębiorców odstręczał stosunkowo krótki czas na realizację zadania.

Na kolejny, z wydłużonym okresem robót, zgłosiły się trzy firmy, jednak został przetarg unieważniony decyzją zarządu powiatu. Uznano, że kwota ponad 1,9 miliona złotych na jaką wyceniła swoje usługi firma, której oferta uzyskała najwyższą ocenę w postępowaniu przetargowym, w znaczący sposób przekroczyła sumę jaka zarezerwowana jest na ten cel w tegorocznym budżecie powiatu (wynosi ona około 1,1 mln. zł).

Ostatni, szósty już z kolei przetarg, ponownie zakończył się fiaskiem, gdyż żadna z firm budowlanych nie była nim zainteresowana. - W tej sytuacji zdecydowaliśmy się uruchomić procedurę negocjacji ofertowych – mówi starosta jeleniogórski Anna Konieczyńska. - Zaproszenia wysłaliśmy do dziesięciu firm z regionu. Odpowiedziało sześć z nich, jednak do tej pory żadna nie złożyła pisemnej oferty na wykonanie remontu. Liczymy jednak, że te być może wpłyną, jak to z reguły bywa, „za pięć dwunasta” – dodaje Anna Konieczyńska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
204
Tak, często
12%
Czasami
47%
Nigdy
8%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
28%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group