Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3689
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Czwórka dzieci pijanej matki pod opieką... pijanej babci

Poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 0:00
Autor: Ler
Kotlina Jeleniogórska: Czwórka dzieci pijanej matki pod opieką... pijanej babci
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kolejną nietrzeźwą matkę. 33-letnia kobieta miała w wydychanym powietrzu 3,5 promila alkoholu.

Do zatrzymania doszło po interwencji pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zachodziło podejrzenie, że matka czwórki dzieci, mieszkanka gminy Janowice Wielkie, jest w stanie nietrzeźwym. Przypuszczenia się potwierdziły. W trakcie zatrzymania dzieci w wieku 2, 4, 5 i 14 lat znajdowały się pod opieką babci, która również była pijana. W wydychanym powietrzu miała blisko 1,8 promila alkoholu. Dzieci przewieziono do do Domu Dziecka, matka natomiast trafiła do policyjnego aresztu.

-Podejrzana jest o narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – poinformowała Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej policji. - Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo policja wystąpiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich o pozbawienie praw rodzicielskich nad dziećmi i umieszczenie ich w ośrodkach opiekuńczych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group