Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 11583
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czwartki z bajką po angielsku

Czwartek, 2 czerwca 2011, 13:45
Aktualizacja: 13:46
Autor: Agrafka
2, 9 i 16 czerwca Książnica Karkonoska zaprasza wszystkich rodziców ze swoimi dziećmi w wieku 3–9 lat na bezpłatne zajęcia w języku angielskim prowadzone przez profesjonalnego lektora ze Szkoły Języków Obcych Mała Lingua.

Na zajęciach będą czytane bajki o rodzinie Blabbersów. Dzieci poprzez zabawę zapoznają się z losami poszczególnych członków rodziny, zapoznają się z nowymi słowami i zwrotami w języku angielskim. Mogą wziąć udział w konkursie plastycznym polegającym na zilustrowaniu opowiedzianej historii. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony książeczką dla dzieci w języku angielskim. Najlepsze osoby wygrają kurs języka angielskiego dla dzieci w Szkole Języków Obcych Mała Lingua w Jeleniej Górze.

Impreza odbędzie się w Bibliotece Dziecięco Młodzieżowej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27. Więcej informacji i zapisy na zajęcia pod tel. 75/753 35 35 - liczba miejsc ograniczona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
682
Tak - świetny pomysł
59%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
29%
Nie mam zdania
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Zniszczysz zdrowie na diecie Keto, jeśli robisz te 7 błędów
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Edukacja
Ogromny sukces uczniów Mechanika. Jesteśmy drudzy w Polsce
 
Nekrologi
Oddali hołd wybitnemu trenerowi
 
Turystyka
Szczawno Zdrój – uzdrowiskowa podróż w inny wymiar
 
Mądre finanse
Między ratami a snem: jak kupić własne M i jeszcze na tym zarobić?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group