Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Cztery wygrane kadetek Wichosia w Osiecznej

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo dobrze spisały sie młodsze kadetki (rocznik 2000) KS Wichoś Jelenia Góra na turnieju ENDLAN w Osiecznej w Wielkopolsce. Nasze zawodniczki rozegrały w ciągu trzech dni aż pięć spotkań ponosząc tylko jedna porażkę z UKS Piłsudczyk Brzeg 33:54. Do tego wygrały kolejno z MKS MOS Katowice 37:36, MKS Iskry Osieczna 52

Trzy zespoły uzyskały po 4 zwycięstwa, co dało pierwsze miejsce zespołowi z Brzegu przed Katowicami i KS Wichoś Jelenia Góra. Warto odnotować bardzo dobry występ Oli Czekańskiej i nagrodę dla najlepszej zawodniczki w KS Wichoś przyznanej Jagodzie Kuduk. Na ten sukces zapracowały ponadto Ola Prokop, Marzena Małenda, Kasia Walter, Ada Konon i Weronika Korkosz.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka