Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6335
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cztery medale zawodników JK Oyama w ME

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 1 grudnia 2016, 16:49
Aktualizacja: 16:52
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W dniach 26–27 listopada w reprezentacyjnym Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua–Zdrój w Wałbrzychu zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: kata, lekki kontakt, semi–knockdown i knockdown.

Organizatorem zawodów, w których wystartowało blisko 500 osób był Komitet Organizacyjny Wałbrzyskiego Klubu Karate Kyokushinkai. W Mistrzostwach Europy wzięli udział zagraniczni goście z 13 krajów, reprezentujący style karate: kyokushin i oyama. Oprócz dobrej dyspozycji Polaków świetnie zaprezentowali się Rosjanie, Gruzini, Belgowie, Estończycy i Francuzi…

Zawody zaszczycił swoją obecnością prezes IKO Kyokushin Kaikan Tezuka Group – Kaicho Toru Tezuka (9 dan - Japonia), prezes Oyama IKF Hanshi Jan Dyduch (8 dan) oraz przewodniczący Europejskiej Organizacji Kyokushinkai Tezuka Group- Shihan Eugeniusz Stanisławek (6 dan).
W konkurencji walki jeleniogórscy zawodnicy z klubu Oyama wywalczyli w tych prestiżowych zawodach jeden złoty i trzy srebrne medale.
Złoto w młodzikach zdobył Kacper Omelko (-50 kg), srebrne krążki wywalczyli: Adam Serek (senior, -90 kg), Natalia Grześ (juniorka młodsza, -45 kg) oraz Damian Galuba (junior starszy, -65 kg). Czwarte miejsce wywalczyła Julia Zawadziłło. Pozostali nasi zawodnicy po dobrych walkach musieli uznać wyższość swoich przeciwników w pierwszych lub drugich walkach eliminacyjnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~x 2-12-2016 8:58
Gratulacje dla całej drużyny !
~Obs 2-12-2016 10:23
Co to za sport, co tydzien sa jajies mistrzostwa europy albo swiata, nie wiadomo kto naprawde jest najlepszy
~KarateKid 3-12-2016 10:09
~Obs Tak się składa, że istnieje kilkanaście organizacji Karate na całym świecie. Każda z nich organizuje własne mistrzostwa.
~ME??? 4-12-2016 19:23
Karate jest mocno podzielone, istniej ponad 100 stylów na świecie. Łatwo można zweryfikować sukcesu danego stylu. Największe organizacje na świecie organizują Mistrzostwa Europy, na które pojechać mogą jedynie zawodnicy, którzy zakwalifikują się i zajmą 1 i 2 miejsce w danej kategorii wiekowej i wagowej. Poza tym w ME bierze udział cała Europa, nie 5 czy 7 państw. Przez te wszystkie podziały prawdziwe sukcesy na arenie karate trzeba ludziom tłumaczyć, ponieaż na każdym kroku spotyka się Mistrza, który nie na nic wspólnego z prestiżowymi turniejami. Warto przejrzeć, czy na poważnych turniejach każdy zawodnik wraca do domu z medalem, jest tak duża konkurecja, że tylko nieliczni stają na podium. A tutaj proszę, wszyscy wracają z medalami...wybitnie zdolni czy wybitna ściema? Warto zerknąć!
~ 4-12-2016 19:29
P.s 500 uczestników ??? Może jakaś transmisja online prestiżowych ME? Na fejsie jest również opcja transmisji online, dlaczego nie uchylicie rąbka tajemnicy? Wszystko owiane tajemnicą, dlaczego? Ci młodzi ludzie kiedyś będą musieli się tłumaczyć, że wmówiono im takie bzdury. Sport super, ale ściema już NIE‼️
~taa 4-12-2016 20:56
Nie uchylają rąbka tajemnicy bo te ich ME to jedna wielka ściema !
~ 4-12-2016 23:23
P.s 500 uczestników ??? Może jakaś transmisja online prestiżowych ME? Na fejsie jest również opcja transmisji online, dlaczego nie uchylicie rąbka tajemnicy? Wszystko owiane tajemnicą, dlaczego? Ci młodzi ludzie kiedyś będą musieli się tłumaczyć, że wmówiono im takie bzdury. Sport super, ale ściema już NIE‼️

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group