Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 9401
Zalogowanych: 74
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cztery gole w upale

Niedziela, 20 czerwca 2021, 13:26
Aktualizacja: 13:37
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Cztery gole w upale
Fot. Przemek Kaczałko
Piłkarze Victorii Jelenia Góra świętują awans do klasy okręgowej, ale nie tracą koncentracji i odnoszą kolejne zwycięstwa. W sobotnim spotkaniu z Czarnymi Przedwojów ekipa Bartosza Gęcy wygrała pewnie 4:0, choć warunki atmosferyczne (upał) nie ułatwiały rywalizacji zawodnikom obu drużyn.

Jeleniogórzanie zapewnili sobie awans w poprzedniej kolejce, kiedy to wygrali w Wojcieszowie. Spotkanie na boisku w Parku Norweskim było okazją do świętowania z większą grupą kibiców. choć mistrzowską fetę opiszemy w osobnym artykule. Na boisku widać było, że temperatura sprawia duże problemy i zawodnicy chętnie korzystali z kurtyny wodnej ustawionej przez OSP Sobieszów, a także uzupełniali płyny w organizmie. Wynik w 16. minucie otworzył Julian Rudnicki, a jeszcze przed przerwą (w 37. minucie) na 2:0 podwyższył czołowy snajper Victorii - Sebastian Kocot. W 67. minucie było 3:0, bowiem trafienie zaliczył Adrian Roskowiński. W 77. minucie wynik na 4:0 ustalił Rudnicki, więc mistrzostwa feta odbywała się w jeszcze lepszych nastrojach.

Victoria Jelenia Góra - Czarni Przedwojów 4:0 (2:0)

Victoria: Harasimowicz (48' Śmiech) - Tusiński (51' Śnieżek), Toczyński (49' Sobczak), Kocot (52' Gęca), Rząca, Rudnicki, Becker (70' Zwolenik), Dudek (47' Roskowiński), Semeniuk, Nikolaienko.
Czarni: Stepko - Wąs (55' Gucwa), Sondej, W. Migacz, P. Migacz (60' Kawerski), Wasilewski, K. Migacz, Kwaśniewski (75' Potoniec), Jaszczur, Gądek, Sochacki.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
2
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
635
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
26%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Gruzrobota
Trwa wielki remont drogi nr 366
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group