Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7989
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czterech chuliganów i cela

Wtorek, 5 sierpnia 2008, 13:55
Aktualizacja: 19:48
Autor: TEJO
Do pięciu lat więzienia: taka kara grozi czterem mężczyznom z Jeleniej Góry, którzy upili się i zdemolowali słupy sygnalizacji świetlnej. Jeden ze sprawców miał narkotyki.

Policjanci z jeleniogórskiej prewencji zatrzymali sprawców w pościgu w nocy z 4 na 5 sierpnia po telefonicznym zgłoszeniu o niszczeniu sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wolności i Wojska Polskiego w Jeleniej Górze.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zauważyli czterech młodych mężczyzn. Na widok radiowozu zaczęli uciekać. Mundurowi ruszyli za nimi w pościg i po kilku minutach ich zatrzymali – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Byli to mieszkańcy Jeleniej Góry w wieku od 19 do 22 lat. Cała czwórka była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w ich organizmach wykazało od 0,4 do 1,28 promila. Jak się później okazało, sprawcy zniszczyli dwa słupy sygnalizacji świetlnej o wartości około 2500 zł.

Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo jeden z nich odpowie za posiadanie narkotyków. 19-latek posiadał kilka porcji marihuany.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group