Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8215
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czesław Śpiewa(ł) w Kwadracie. Ku wielkiej radości publiki

Poniedziałek, 16 kwietnia 2012, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Czesław Śpiewa(ł) w Kwadracie. Ku wielkiej radości publiki
Fot. Filip Wieczorek
Koncert Czesława Mozila znanego jako Czesław Śpiewa odbył się w minioną sobotę w jeleniogórskim klubie Kwadrat w budynku JCK przy ulicy Bankowej. Jak było? – Bez wątpienia był to jeden z najlepszych koncertów w Kwadracie. Bawiliśmy się świetnie – oceniają uczestnicy.

Podczas sobotniego koncertu Czesława Mozila – kompozytora, wokalisty oraz muzyka; jurora w popularnym programie „X FACTOR” znanego jako Czesław Śpiewa, nie zabrakło najbardziej znanych utworów artysty jak: „Maszyna do świerkania”, „Żaba tonie w betonie”, „Ucieczka z wesołego miasteczka” czy „Pożycie małżeńskie”, które do tej pory zgarnęły szereg nominacji i nagród w świecie muzycznym. Rzecz jasna – każda z kompozycji była okraszona odautorskim, obszernym komentarzem gdyż Czesław nie tylko śpiewa, ale i bawi się razem z publiką. Mówi do swoich fanów przez cały czas trwania występu i integruje się z nimi w największym tego słowa znaczeniu.

– Było fantastycznie. Tak, jakbyśmy razem z Czesławem tworzyli ten koncert. Żadnej granicy między artystą a publicznością. Mozil grał, śpiewał, a przy tym ciągle z nami rozmawiał. I my z nim rozmawialiśmy. Interakcyjność, to chyba największa z zalet tego koncertu – mówią Kamil i Natalia, uczestnicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group