Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 2347
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Część ulicy Bocznej w Piechowicach zamknięta

Niedziela, 28 stycznia 2018, 13:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 stycznia 2018, 8:01
Autor: WAC
Piechowice: Część ulicy Bocznej w Piechowicach zamknięta
Fot. WAC
Burmistrz Piechowic, w związku z występującym zagrożeniem w pobliżu spalonego budynku przy ul. Bocznej, nakazał zamknięcie fragmentu tej ulicy dla ruchu.

O częściowo spalonym i opuszczonym domu przy ul. Bocznej w Piechowicach informowaliśmy ponad tydzień temu. Przypomnijmy. Nadpalona ruina nie była w żaden sposób zabezpieczona. Przez otwartą bramę na posesję mógł wejść każdy. Jest to o tyle niebezpieczne, że z boku rudery sterczy wysoki na kilka metrów komin. Zwłaszcza mieszkańcy okolicznych domów obawiają się o swoje bezpieczeństwo.

Decyzja o zamknięciu dla pieszych oraz pojazdów fragmentu ulicy Bocznej została podjęta po wezwaniu do natychmiastowego usunięcia zagrożenia, jakie piechowicki magistrat otrzymał od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Dotyczy to odcinka drogi obok spalonej budowli i siedziby Zakładu Usług Komunalnych.

Jak dowiedzieliśmy się w piechowickim magistracie, w przyszłym tygodniu ma się odbyć spotkanie z udziałem władz Piechowic oraz nadzoru budowlanego, które ma służyć w miarę szybkiemu rozwiązaniu problemu niebezpiecznej ruiny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group