Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7594
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Część gastronomiczna uroczyście otwarta. W „Handlówce”

Środa, 7 grudnia 2011, 15:35
Aktualizacja: Czwartek, 8 grudnia 2011, 8:19
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Część gastronomiczna uroczyście otwarta. W „Handlówce”
Fot. Petr
W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 przy ul. 1 Maja w Jeleniej Górze odbyło się dzisiaj uroczyste otwarcie nowoczesnej Części gastronomicznej, w której będą się szkolić uczniowie „Handlówki” przygotowywani do pracy kucharza oraz barmana.

W uroczystości zorganizowanej w „Handlówce” przez Danutę Pawłowicz, dyrektora placówki wzięli udział miejscy włodarze, radni oraz posłowie, dyrektorzy szkół w mieście, nauczyciele i inni znamienici goście. W ramach otwarcia Części gastronomicznej przygotowanej specjalnie z myślą o przyszłych kucharzach i barmanach najpierw odbyły się przemówienia w auli szkoły a potem zwiedzanie nowych pomieszczeń i wielki poczęstunek. Specjały, którymi raczyli się uczestnicy uroczystego otwarcia przygotowali, rzecz jasna, uczniowie „Handlówki”.

– Nowa Część gastronomiczna w „Handlówce” to najpiękniejszy prezent, jaki mogłam dostać w życiu. W tym roku Mikołaj był dla mnie bardzo hojny, po wielu trudach oraz perturbacjach związanych z realizacją projektu wreszcie doczekałam się jego finału. Nowoczesne sale, a już niebawem nowy sprzęt, z którego będą mogli korzystać nasi uczniowie. Jestem wzruszona do łez – emocjonowała się dzisiaj Danuta Pawłowicz.

Istotnie bowiem z początkiem nowego roku jeleniogórska „Handlówka” zostanie doposażona sprzętem wartym około 1 mln 700 tys. złotych. – Obiekt został gruntownie przebudowany, a już wkrótce zostanie unowocześniony. Podniesienie jakości i komfortu kształcenia w jednej z najstarszych szkół w mieście było dla nas absolutnym priorytetem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty – mówi Mirosława Dzika, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group