• Sobota, 21 lipca 2018
  • Godz. 10:06
  • Imieniny: Dalidy, Daniela, Andrzeja, Wawrzyńca
  • Czytających: 3698
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Czas zabawy i relaksu w MDK już za nami!

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 29 stycznia 2018, 9:47
Autor: Anna Borsuk – Krasucka
Fot. Użyczone/MDK
W piątek (26.01) zakończył się drugi i ostatni turnus półkolonii w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze. Był to czas pełen dobrej zabawy z elementami edukacyjnymi.

Pierwszego dnia tradycyjnie było krótkie spotkanie z policjantami pod hasłem „Bezpieczne ferie”, po którym obyły się warsztaty „Mydełko dla babci i dziadka” – découpage . Następnego dnia półkoloniści poszli na bogatą w wiedzę historyczną, przyrodniczą i geologiczną wycieczkę do parku na Wzgórzu Kościuszki. Była to dla wszystkich pełna ciekawostek nowa odsłona tego miejsca. Natomiast w środę po projekcji animacji, stworzonych na zajęciach w pracowni teatralnej MDK, uczestnicy półkolonii mogli w grupach pobawić się w reżyserów i realizatorów własnych pomysłów na warsztatach filmowych. Równolegle toczyły się warsztaty „Malowanie na szkle” i turniej gier planszowych. Następny dzień to spacer do kolejnego miejsca świata artystycznego Jeleniej Góry. Tym razem była to wizyta w Biurze Wystaw Artystycznych zakończona warsztatami „Nasze miasto z jeleniem w herbie”.

Tegoroczne ferie w Młodzieżowym Domu Kultury pozwoliły uczestnikom miło spędzić czas podczas gier i zabaw aktywizacyjno - edukacyjnych, poznać różne formy wyrazu artystycznego oraz zawrzeć nowe znajomości i bliżej poznać swoją małą ojczyznę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600
Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  1
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  1
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  12
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group