Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5655
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Czas transferów

Czwartek, 6 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 6 lipca 2006, 14:53
Autor: Łukasz Sławski
Kotlina Jeleniogórska: Czas transferów
Fot. goral
W klubach jeleniogórskiego okręgu zaczął się okres transferowych przetargów. Rewelacyjnie zapowiadają się zmiany w tym względzie w Karkonoszach Jelenia Góra.

Prezes Karkonoszy Jelenia Góra - Piotr Lizak zapowiedział, że MKS Karkonosze w ciągu dwóch sezonów awansują z okręgówki do III ligi.
Do połowy lipca zjawi się w klubie nowy trener. Będzie to Janusz Kubot (Zagłębie Lubin), Cezary Moleda (Polonia Warszawa) lub Artur Milewski (Chrobry Nowogrodziec). Mają przejść do Karkonoszy: Jarosław Wichowski (Łużyce Lubań), Sebastian Szujewski (Olimpia Kowary) i Tomasz Lizak (Włókniarz Mirsk).
Na tym nie kończą się transferowe apetyty zarządu Karkonoszy, ale jego przedstawiciele nie chcą ujawniać nazwisk.

Pierwszy trening Karkonoszy odbędzie się 17 lipca o godz. 19 na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Rudawy Janowice Wielkie szkolić będzie Zdzisław Radziszewski. Prócz Andrzeja Marka w Rudawach grać będzie Piotr Ignaczak, który wrócił z wypożyczenia do Orła Wojcieszów. To samo chce zrobić Maciej Wojtas, który wróci do Janowic Wielkich z Karkonoszy.

Prezes Lotnika Jeżów Tadeusz Chwałek powiedział, że wyjechali do USA dwaj Bartosze: Rafiński i Chrząszcz oraz Michał Gołąb, ale wrócą stamtąd w październiku, po skończeniu pracy. Ponadto odszedł do Rudaw Janowice Wielkie Andrzej Marek.

Trenerem Orła Mysłakowice będzie Leszek Żołędziejewski. Klub przymierza się do pozyskania z Lotnika Jeżów Arkadiusza Gawlika oraz Tomasza Hutnika i Mariusza Larysza z Chrobrego Nowogrodziec.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group