Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 6914
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czas rozpocząć Tango

Niedziela, 26 października 2008, 13:31
Aktualizacja: 13:31
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Czas rozpocząć Tango
Fot. Mar
Hotel Tango po kilku miesiącach przygotowań oficjalnie otworzył swoje podwoje. W minioną sobotę kilkudziesięciu zaproszonych gości wzięło udział w przyjęciu inaugurującym nowe oblicze obiektu.

Nowe, ponieważ hotel Tango leżący przy wyjeździe z Jeleniej Góry w kierunku Karpacza jeszcze kilka miesięcy temu nazywał się Fan. Nazwę zmienił, gdy we władanie objęła do Anna Zadwórna, która postanowiła urządzić go po swojemu.

– Po kilku miesiącach pracy całego zespołu mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów naszej pracy – mówiła podczas krótkiej uroczystości pani Anna.

Nazwa zobowiązuje, dlatego kilkakrotnie na parkiecie pojawiła się para taneczna prezentująca najbardziej znane odmiany tanga, tańca wywodzącego się z portowych knajp Buenos Aires, które potem trafiło na salony.

– Nasz hotel ma 26 pokoi i 51 miejsc – wyjaśniał dyrektor obiektu. – Mamy dwie sale konferencyjne i część gastronomiczną. Ponieważ już teraz wiemy, że ta ostatnia jest za mała, planujemy jej rozbudowę. Wtedy będziemy mogli organizować większe imprezy, jak wesela czy spotkania firmowe.

Ale już teraz, co w sobotę sprawdziła zaproszona ekipa gości, można się wybrać na ulicę Sudecką i bez obaw pójść w tango.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group