Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4951
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Czas na zdrowie” hasłem festynu w „Siódemce”

Niedziela, 4 czerwca 2017, 7:29
Autor: Joanna
Jelenia Góra: „Czas na zdrowie” hasłem festynu w „Siódemce”
Fot. Joanna
Zdrowie było motywem przewodnim tegorocznego festynu rodzinnego, który odbył się wczoraj (03.06) w Szkole Podstawowej numer 7 w Jeleniej Górze. Impreza obfitowała w wiele atrakcji. Był pokaz sztuki walki aikido, zawody sportowe, przejażdżki konne i wiele innych. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych konkurencjach i warsztatach.

Festyn rozpoczął się o godzinie 9.00 i już od rana impreza cieszyła się dużą frekwencją. Przed konkursami i zawodami sportowymi, na boisku odbyła się krótka rozgrzewka do podkładu muzycznego, która została poprowadzona przez instruktorkę fitness.

Działo się wiele – dzieci chętnie brały udział w zawodach sportowych, zagrały między innymi w piłkę koszykową i piłkę nożną. Można było obejrzeć pokaz sztuki walki Aikido. Na festyn zawitała straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe – dzieci mogły obejrzeć samochody i ich wyposażenie, mogły także wejść do środka.

Podczas imprezy były prowadzone ciekawe warsztaty. Na stanowisku Nadleśnictwa z Lwówka Śląskiego dzieci lubujące się w zajęciach plastycznych miały raj – do ich dyspozycji były szyszki, kora, kleje, kawałki drewna, z których można było tworzyć własne dzieła.

Na innym stanowisku, były atrakcje dla dziewczynek: malowanie twarzy, doczepianie włosów. I oczywiście same zdrowe produkty do jedzenia, w których przygotowanie zaangażowały się mamy uczniów szkoły. Podczas festynu w świetlicy wyemitowano dla rodziców i dzieci film pt. „ Śmietnik w mojej głowie”, poświęcony oczywiście zdrowemu odżywianiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group