Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6467
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Świdnicki: Czas na prawdziwy rajd

Czwartek, 24 marca 2011, 12:19
Aktualizacja: Niedziela, 27 marca 2011, 16:02
Autor: MDvR
Rajd Świdnicki: Czas na prawdziwy rajd
Fot. użyczone
W zeszłym roku Tomasz Zawadzki startował w rallysprintach organizowanych na terenie Ośrodka Rallyland pod patronatem Tomka Kuchara oraz magazynu WRC. W 2011 roku Tomek staje naprzeciw nowego wyzwania, jakim są starty w 3 lidze. Nasza załoga w składzie Tomasz Zawadzki/Marcin Chmiel wystartuje w nadchodzącym 39 Rajdzie Świdnickim Krause, który odbędzie się w dniach 8–10 kwietnia.

To pierwszy w karierze Tomka i Marcina start w rajdzie 3 ligi i pierwszy krok do zdobywania punktów do licencji.

Na wstępie chciałbym podziękować przede wszystkim naszym sponsorom za wsparcie bowiem bez nich nasz start nie byłby możliwy. A co do samego już startu to mam nadzieję, że jako świeżo upieczeni rajdowi debiutanci z Marcinem dojedziemy do mety bez większych problemów, bowiem takie jest nasze zadanie i cel. Jesteśmy na poziomie kolekcjonowania punktów do wyższych licencji i na tym jak na razie się skupiamy. Jakakolwiek walka z czasem nie jest przewidziana zarówno w przepisach, które nas dotyczą jak i my sami nie chcemy zbyt ryzykować bowiem tak jak już wspomniałem punkty za ukończenie każdego z rajdów są dla nas najcenniejsze. Nie mniej jednak chciałbym sprawić trochę radości kibicom na trasie i mam nadzieję, że mi się to uda chociaż po części – wyznaje Tomasz Zawadzki.

Pierwszy rajd, pierwszy stres, emocje, a zarazem pierwsza rajdowa przygoda, która zacznie się na odcinkach pięknego rajdu Świdnickiego, na którym razem z Tomkiem wymierzyliśmy sobie cel – dojechać do mety, ale zarazem pokazać rajdowy pazur, że potrafimy i warto w nas inwestować. Dla kibiców czeka niespodzianka na walimskich patelniach wiec do zobaczenia na odcinkach – dodaje Marcin Chmiel.

Zwiastun 39 Rajdu Świdnickiego

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group