Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3355
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czary mary z nutką miłości

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:06
Aktualizacja: 14:19
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czary mary z nutką miłości
Fot. Przemek Kaczałko
Kolejny z cyklu Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze upłynął pod hasłem „Romantyczne czary mary”. Tym razem Molto i Meno przemieszczały się w czasie, aby poznać słowa będące kluczem do przygody z miłością w tle.

Kwietniowy poranek tradycyjnie poprowadziły Agnieszka Gierus (Molto) i Dominika Łukasiewcz (Meno), które do wspólnej zabawy zaprosiły przedszkolaki z grupy "Żuczki" w jeleniogórskim Okrąglaczku, a także młodych muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. Gośćmi specjalnymi byli: Jerzy Janke (fortepian) oraz śpiewaczki Joanna Moryc (sopran) i Anna Skóra (mezzosopran).

W trakcie zabawy nie mogło zabraknąć konkursów z nagrodami dla publiczności - na widowni schowane były elementy muzycznej układanki dla Molto i Meno, którą wspólnymi siłami udało się rozwiązać. Wspaniałe występy maluchów z Miejskiego Przedszkola Nr 27 w Jeleniej Górze dopełniły magii, a spontaniczne wyznania "kocham cię tato, kocham cię mamo" wywołały gorącą owację dla małych bohaterów.

Kolejny poranek w Filharmonii Dolnośląskiej odbędzie się 27 maja o godz. 10:30, ale organizatorzy już zachęcają do nabycia karnetów na przyszły sezon, kiedy to dzieci i dorosłych będą ponownie zabawiać Rytm i Melodia. Dla "karnetowców" poranki będą się odbywać o godz. 10:30, a dla wszystkich chętnych, którzy planują sporadycznie brać udział w niedzielnej zabawie - będą dodatkowe odsłony o godz. 12:30, więc cieszące się dużym zainteresowaniem imprezy będą jeszcze bardziej dostępne dla wszystkich chętnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group