Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6466
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czarodziejskie lato u Darka Milińskiego

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 25 czerwca 2006, 0:00
Autor: rylit
Fot. rylit
Plenery, konkursy, wycieczki, opowieści i wspólne zabawy: tak spędzają czas w Pławnej, w magicznym gospodarstwie agroturystycznym Dariusza Milińskiego, laureaci konkursu plastycznego „Cztery Pory Roku”.

Nie zapomniano o tradycyjnej nocy świętojańskiej, wiankach, ognisku, wróżbach i legendach. Dokonała pogoda i doskonałe warunki pozwalają szesnastu młodym, pełnym energii twórcom na przeżycie tej, wspaniałej wakacyjnej przygody.

Jej fundatorem jest Darek Miliński, juror konkursu zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze Sobieszowie. Artysty i zarazem gospodarza obiektu, nie udało nam się sfotografować. Zapewne
woli pracować w spokoju. A może po prostu ma tyle pomysłów, że brakuje mu czasu?

Za to dzieci i opiekunowie (dwóch pracowników „Muflona” i dwoje rodziców) są zauroczeni miejscem, enklawą sztuki stworzoną przez pana Darka. – Wypełnione dziełami sztuki wprost stworzone jest do pracy twórczej. Młodzi ludzie, wykorzystując wspaniałe warunki doskonale się bawią – usłyszeliśmy.

W Pławnej pozostaną jeszcze do wtorku. Ta wakacyjna przygoda ze sztuką na pewno pozostanie dla nich niezapomnianym przeżyciem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Lukasz S. 25-06-2006 21:54
Bardzo, bardzo, bardzo fajny plener artystyczny. Jestem ciekaw jakie zajęcia sa tam prowadzone, oraz jakie metody wykorzystuje Pan Dariusz. Chyba sie tam wybiore zaczerpnąc troche swiezych pomysłów.
~Mycha 30-06-2006 16:34
Zainponowało mi zdjęcie z Filipem dlatego że go znam i tagże z Maksem to jak skacze przez płomień podziwiam Filipa i Maksa że sie nie boją przeskakiwać przez płomienie..Ja osobiście bym sie bała....
~Mycha 22-09-2006 18:05
ja tam byłam i kocham FILIPA on jest słodki wikcia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group